Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rá mernél írni facebookon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá mernél írni facebookon? Vagy hogyan deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés
Időpontom volt a kórházba. Egy fiatal sráchoz kerültem. Ő vizsgált meg, még be se kerültem a vizsgálóba,de már a váróban mosolygott rám. Aztán bemutatkozott, és bekísért a vizsgálóba. Ott bennt viccelődött velem, és ott is mosolygott rám. Kerestem sok meleg közösségi oldalon, de nem leltem a nyomára. Viszont rajta van a neve a kórházi lapon amit ugye szoktak adni. Na, fb-n megtaláltam, de nem merek ráírni. Hogyan venné ez ki magát... viszont azóta is csak rá gondolok, és rettegek, hogy ha nem találom meg valahol, egyre kevésbé fog rám emlékezni, hisz naponta ki tudja hány pácienst vizsgál meg.. ti mit tennétek ?
2018. júl. 28. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Írj rá nyugodtan!
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki ? Heló, esetleg nem vagy meleg mert mosolyogtál rám meg viccelődtél ? legközelebb meg minden betegre bunkón fog nézni...
2018. júl. 28. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször nem kerülsz hozzá kórházba akkor nyugodtan írj rá. De ha igen akkor is.. de akkor kínos lehet ha pl homofób stb. (de mindenképp írj rá azért :D) 19/F
2018. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem homofób a kiírásai és a megosztásai alapján. De akkor se akarom kínos helyzetbe hozni Őt... Nincs jó megoldás áhh... :(
2018. júl. 28. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell egyből azzal kezdeni, hogy meleg-e. előbb próbálj meg vele haverkodni. Esetleg kérdezd meg, hogy nem találta-e meg a kulcsaid, mert elhagytad... vagy találj ki valamit. Sok sikert :D
2018. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, de szerintem se azzal kezdd, hogy meleg-e.
2018. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
írj rá nyugodtan szerintem is, persze ne a melegséggel kezd. ha szimpi vagy neki akkor ugyis fog válaszolni, aztán meg megy minden a maga utján.
2018. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd először azzal, hogy ismerősnek jelölöd. Ha visszaigazolt, várj még egy kicsit, hátha ő fog írni. Ne ronts be ajtóstul a házba. :-)
2018. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráírnék a helyedben, de nem támadnám le. Elvégre, azért mert kedves a pacienssel, nem okvetlenül melegséget jelent.
2022. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!