Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 21 cm es penisszel lehet nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 cm es penisszel lehet nem fsjdalmat okozni?

Figyelt kérdés

Higyjetek el, nem aldas, hanem atok a dolog.



Amig csak kezbeveszik, meg fogja, addig nincs gond, de utana...

Tudnatok valami tanacsot adni, hogy hogyan lehet ezt normalisan hasznalni?


Aktiv 20/F


2020. febr. 5. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt már dolgom nagyobbal is, viszont az vékony volt és kellemes volt.

Ha nem vastag akkor nem kell aggódj :)

2020. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az #1-el. Ha nem túl vastag akkor análban és orálban is működhet a dolog. Kézimunkában meg öröm rámarkolni két kézzel egy ilyen szerszámra! :)
2020. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

5.5 cm vastag



Igen, azerz mondom hogy addig minden nagyon szep amig csak verni kell meg szopni, de ha mar analig jutnank...

2020. febr. 5. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ésszel-ésszel-ésszel, nagyon alapos előkészítés, síkosítás után, fokozatosan, óvatosan.
2020. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én beszippantanám minden nyílásomban ;)
2020. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 22, vastagsagra hasonlo, de csak ritkan okozott problemat. szoval lehet csak olyan embereket fogsz mindig ki akiknek nem volt dolguk naggyal es emiatt problémás
2020. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 23cm. Eddig mindenki szerette
2020. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi a kerülete a legvastagabb részen mérve?
2020. febr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam eddig 20+-os méretű aktívval, legalábbis amikor anál is volt, és én arra jutottam, hogy ez a szint egy kicsit már inkább a kényelmetlen kategória. Szerintem teljesen emberfüggő, gondolj csak bele, hogy van aki egy egész alkart is képes elnyelni análisan és élvezi, ahhoz képest egy huszonpár centis méret semmi. Viszont a hossz és a vastagság is lényeges, én konkrétan éreztem hogy a hosszal van baj, ugyanis nagyon nyomott belülről. Az egyik megoldás esetleg az lehet hogy nem rakod be tövig, hacsak nem találsz olyan partnert akivel ez mégis megy. Esetleg alternatív dolgokat lehet csinálni, nem mindenki van oda az análért, meg lehet dildót használni, stb.
2020. febr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh mindig totál brindulok az ilyen kérdésektol, pedig nekem biztos hogy túl nagy lenne. De ahogy az elobbiek írták ez egyénfuggo is. Az se mindegy hogy Te mennyire vagy, vad/durva. Ha az vagy akkor csak olyat keress aki egyértelmuen tudja hogy bírja a nagyot, meg persze sok síkosító.
2020. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!