Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapcsolatban lehet tartani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lehet tartani kis pénisszel egy olyan passzívot aki sokat alkalmizott?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze neki még nem volt komoly kapcsolata, velem sem tervez előre azt mondta lesz ami lesz, szeret. Nem tudom ezt hány partnere mondhatta el magáról.

Az első szextől nagyon tartottam, mert alapból könnyen kapható mindenre és tudtam hogy az én 10-11 centis farkamat meg se érzi. Próbáltam előnyös pózokban dugni de így is alig nyőgdécselt.



2019. jan. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ hogy emberileg milyen, nem ismerem így erre nem tudok válaszolni. Egyébként mondta hogy nem érzett semmit/ nem élvezte? A nyögés hiányából nem következtetnék semmire lehet hogy csak csondes falyta.
2019. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt mondja, lesz ami lesz....az annyit jelent, ha nincs ló, jó a szamár is..

Hidd el,ne várj érzelmeket, főleg ne hűséget a mai világban !

Majd neki is jön egy méretes, és akkor úgy elfelejti az érzelmeit, mintha nem is lettek volna. Nekem nincs kis méretem, de mégis átvertek mindig.

2019. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmi ilyet de életben is elég hangos, harsány jellem ezért jutottam arra hogy lehetetlen hogy pont szex közben ne eressze ki a hangját.

Második ő ilyen, nyersen fogalmaz. Ha akarna már ma este találna partnert magának. Nem mondom hogy hűséges lesz de törekedni akarok hogy jó legyen neki velem minden eszköz vagy más f**z nélkül.

2019. jan. 12. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hangos, harsány jellem vagyok, aztán szex közben meg alig van hangom, ha már kis nyögések vannak akkor azt jelenti hogy baromira élvezem. Úgyhogy ebből ne vonj le következtetést. Inkább kérdezz rá nála, hogy mit hogyan szeret, hogyan jó neki.
2019. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi most megnyugtattál.
2019. jan. 12. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is magamba engedtem eddig még minden farkat aki akart,de most van egy szintén aránylag kis farkú barátom és nagyon jól érzem magam vele.Igaz kiemelkedően aktív.
2019. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Egy jó megoldás van, meg kell kérdezni.
2019. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!