Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfis passzív srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfis passzív srácok ti milyen aktív pasi jön be nektek. /kora , külsőre, /, ti hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én heteró vagyok, de mostanában foglalkoztat a gondolat, mikyen lenne h lányként használna valki kizárólag a saját örömére. Milyen lehet a farkinca illata, íze, esetleg a fenék íze illata.
2020. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen minél férfiasabb ő is, kor igazából mindegy de az plusz pont ha 40+ os és lehetőleg legyen szőrös, macis is lehet mert az is,csak ha feszesen macis :)

én 25 vagyok

2020. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen férfias. Testalkatra mindegy, de ne legyen nagyon más, mint én: ne legyen vézna, ne legyen kövér és ne legyen testépítő. Egyébként meg mindegy, mert az ismerkedés dönt. Könnyen megy el a kedvem nekem is ismerkedés során, ha valami nem szimpatikusat ír, pedig előzőleg bejött külsőre. 25-45 év között lenne az ideális. Én 26 vagyok.
2020. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy fiatal passzív férfias srácként szerintem nem egyszerű ismerkedni -már csak azért sem mert sok aktív lányos, törékeny srácot keres, másrészt azt hiszik minden fiatal csapodár és megbízhatatlan, pedig vannák határozott, tudatos fiúk is.:)


Szeretem a magas (180+), férfias, szőrösebb pasikat, az alkata majdnem mindegy, 22-38 között szívesen ismerkedem. Én 22 vagyok:)

2020. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a férfias, magas, izmos az esetem, de ebböl többnyire engedek, mert az összképet tartom fontosnak. Belsőleg ugye a férfiasság, ahumorérzék nagyin fontos meg h ne legyen papucs...

19/f/m

2020. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen papucs!!!🤣🤣🤣nagyon tetszik
2020. febr. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!