Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok pasik szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok pasik szerintetek gyakori a passzív pasik között a férfias pasi? Aktív társaim nektek is bejönnek a férfias passzív srácok pasik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakori

Igen

2020. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Bejönnek, de azért azt fontos elmondani, hogy ne legyen a passzív egy gyeptégla. Mert nem attól férfias valaki, ha szőrös, vagy borostás.

Ne nyávogjon, ne riszálja magát,ne hisztizzen. Emberileg ezek nagyon fontosak,de azért szőrtömeg sem muszáj. Elterjedt,hogy az a férfias, aki szőrös, vagy cigizik. Van akinek ezt jelenti, van akinek nem.

Aktív vagyok,de ez a kettő nálam nem gyere be....Ápolt, kulturált viselkedésű, és kettesben, otthon passzív, aki az ideálom.

Még annyit, hogy a passzívakban is díjazom,ha nem rendeli alá magát, hanem önálló személyiség, van véleménye és el is mondja, még ha nem is tetszik esetleg.

Ettől őszinte egy párkapcsolat, nem szerepektől, vagy megjátszott sallangoktól.

2020. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az esetem

Eddig minden partnerem lányos volt az a vonal jön be

2020. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban,szerintem sem attól férfias egy pasi hogy szakálla ,borostája van vagy cigizik.Mondjuk nálam nem kizáró ok ha valaki cigizik!!!!! A borosta meg szakáll meg még jo is.😍
2020. jan. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!