Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem van boxer fétisem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van boxer fétisem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meglátok egy kilátszó boxert máris begerjedek :P

Öltözőkben meg zuhanyzókban lézer szemem van az ilyesmire és volt már egy pár kalandom ebből adódóan :P Privát üzeneteket is várok😁 18/F



2020. febr. 7. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

nagyon igazad van, nagyon sezxi a kilógó boxer egy helyes srácon

egy jó calvin klein egy izmos srácon huu :))

2020. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Maga az hogy kilatszik annyira nem,de mikor vetkozik es abba van az nagyon..
2020. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Engem is nagyon fel tud izgatni, persze csak akkor, ha látom valakin éppen 😄
2020. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is gerjedek rá. Olyankor alig várom hogy levegye a gatyát.
2020. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is az van, és én is azt lesem, mikor, hogyan tudom megpillantani kin milyen van :P 21f
2020. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ugyan másféle ruhafétisem alakult ki... nem különösebben ez érdekel, de rohadtul meg tudlak érteni titeket, azaz ezt a fajta dolgot :D Aki szívesen képcsereberél, nyugodtan küldhet nekem is.
2020. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon felizgat magamon is, de főleg egy klassz férfin! Imádok alsóban hokizni meg szopni, szopatni is!!!


Ondófoltos gatyák cseréjében benne lennék.

2020. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Pacsi, én is egyből beindulok a boxerekre. :D Az öltözők kánaán haha 20/f
2020. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Volt hogy az uszoda öltözőjében valaki kinn hagyta a boxerét a padon. Énmegtaláltam, szagolgattam, felettem, kölcsön ettem egy hatalmas, tükör előtti hokipartihoz, aztán visszatettem. Utána az a tudat izgatott fel, hogy az a boxer simogatja a tököcskéit, amiben én hokiztam.
2020. febr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Imádom az alsónadrágokat, és zoknikat.🤩

Én nekem tavaly ott alvós balatoni osztálykiránduláson volt szerencsém hozzájuk.😄

5-en voltunk egy szobába közös fürdővel. A szennyest a fürdöbe gyüjtöttük, és hát voltak ott fekete meg fehér Calvin Klein es alsónadrágok (CK-t hordunk mind), meg fekete, fehér nike, adidas, puma zoknik. Ugyhogy volt választék.

Szagolgattam, nyalogattam őket, meg felvettem őket. És az ott töltött napok alatt jó néhányszor volt rá alkalmam bennük hokizni.😉😍

De izgatott a tudat, hogy mást is érdekelt a téma ott mert, sokszor máshogy voltak a dolgaim mint ahogy leraktam, vagy a cipőmbe rakott zoknik máshogy voltak visszatéve bele.🤔😄


19/F

2020. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!