Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha ilyen a szobatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ilyen a szobatársam?

Figyelt kérdés
Először is meleg fiúkat kérdezek, mert ők tudják, mivel lehet őket leállítani. Szóval. A szobatársam szerintem elég meleg, bár be nem vallja. A probléma nem is ez, hanem leginkább az, hogy csak úgy bejön, amikor zuhanyzom beszélgetni, néha meztelenül sétálgat, ami annyira nem is zavar, mert régen én is meztelen voltam, de mostmár inkább felveszek egy alsót és abban vagyok. De ami A legjobban szokott általában zavarni, az az, hogy tűnnek el az alsóim. Van, ami időről időre előkerül, de tudom, hogy ő viszi el őket. Volt, amit g***sen találtam meg a párnája alatt, valamint ő boxert hord én pedig fecskét, így amikor lecsúszik a nadrágja vagy olyan vékony nadrág van rajta, ami sejteti az alsót, szoktam látni, hogy nem boxer, hanem fecske van rajta, ami az enyém!!! Mivel mindig bemutatja, milyen alsót vett éppen és mindig csak boxereket vesz. Mit mondjak neki? Verjem bele én is az övébe, abból majd tanul? Vagy Mi a megoldás?

2019. júl. 20. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
De amúgy nagyon jó fej, estenként iszogatunk, nagyon jókat lehet vele beszélgetni amúgy!!
2019. júl. 20. 17:13
 2/69 anonim ***** válasza:
84%
kérj másik szobatársat!
2019. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
79%
Engedd meg neki egyszer hogy jatsszon a farkaddal de utana teljesen alljon le
2019. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is belevered az övébe, azzal csak adod alá a lovat. Beszélj vele, hogy tudsz róla miket csinál és neked ez nem tetszik. Hátha ér valamit.
2019. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
96%
Ha kepes lennél beleverni az alsójába akkor mégsem haragszol rá annyira, nem?
2019. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem haragszom rá, ezért nem is szeretnék menni másik szobába, valamint felpofozni, mivel barátok vagyunk.
2019. júl. 20. 17:30
 7/69 anonim ***** válasza:
23%
Részleges sokkot kaptam ettől a kérdéstől,hogy lehet valaki ennyire beteg?
2019. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
73%
Én beleverném a boxerjébe a farkam.
2019. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
16%
nyomd tele az ágyát majonézzel
2019. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
97%
Tegyél az alsóid közé vagy tetjére egy lapot, hogy nem szeretnéd ha többet kivenne, mert tudod, hogy nála van...
2019. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!