Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan fiú aki soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú aki soha nem borotválják vagy nyírják? És azt is szereti ha a partnere se!

Figyelt kérdés
A termeszetadta szőrzeted mekkora? Csak körülötte vagy zacsin is van? Nektek milyen?

2020. febr. 7. 23:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
3-4 cm sűrű sötét szor. A zacsin is csak ritkábban. Soha nem nyìrom Ha akarok megmutatom.
2021. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
hasonló nekem is mint 16 írta. Máson is ezt kedvelem
2021. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 25 éve Szenteste az akkori barátom hirtelen felindulásból nekiállt és nekem leborotválta. Mondta, hogy nem akar köpködni és kíváncsi is, hogy milyen lesz csupaszon. Nos akkoriban nem volt még ekkora divatja az intmborotválásnak. Miután én csakis naturista strandra járok, meglehetösen kényelmetlenül éreztem magamat. Azóta ugyan már más barátom van, de nála is kitétel, hogy ö maga akar engem borotválni.

Mindenkinek, akinek tetszik a csupasz farok, javaslom, hogy a párjával borotváltassa. Rendkívül kellemes idötöltés, és természetesen szuper elöjáték :-)

2021. ápr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Full férfias szőrös vagyok

18

2021. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátom kezdte el nekem kiborotválni az intim részeimet. A jelenlegi is ezt csinálja.

Megengedtem neki, mert ö úgy kívánta.

Mindenkinek más az ízlése.

A borotválós idö egyben isteni elöjáték is nekünk.

2021. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kíváncsiságból lenyírtam amennyire csak lehetett. A látvány szánalmas lett. A barátom is eltiltott ettől. Azóta marad. Mivel kissé világos színű, ezért nem tűnik dzsungelnek. nekem is a természetes tetszik, de a rövid sem rossz. Csak ne legyen fazonra nyírt, vagyis mindenhol egyforma vagy rövid vagy hosszú.
2021. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!