Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok fiúnak bejönne ha megtudná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiúnak bejönne ha megtudná csinálni azt a partnere amit én?

Figyelt kérdés
Mélytorkon tartani percekig :) mert én tudok közben az orromon is levegőt venni és nem zavar hogy mi van a nyelőcsövemnél :)
2019. máj. 12. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, de én jobban szeretek dugni mint szopatni.
2019. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én is bírok így mélytorkozni.
2019. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Hiv fertözés. Az van a torkodon. És utána a másiknak is átadod.
2019. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csináljátok ? Privátba is irhatjatok. Én ha elér egy bizonyos pontot, úgy kb már a titkokat akkor nem tudok levegőt venni az orromon sem mintha azt is lezarna a farok. Pedig nagyon igyekszem. Ja és nő vagyok
2019. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

HIV vírus testnedvek által fertőz. Átadható nyállal, vérrel, ondóval, anyatejjel.

Nem minden meleg HIV fertőzött! Mi ez az előítélet?


Engem is érdekelne, miként lehet ezt megcsinálni. Elképzelni nem tudom! Én már a fogorvosnál is öklendezek. :-(

2019. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!