Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexrandira hogyan érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrandira hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Aktív vagyok. Sosem voltam még ilyenen.

Egyből felmennénk hozzá és csak arról lenne szó.


Előtte nyilván otthon zuhany, dezodor, borotválás lent is fent is.


Egyéb jótanács?



2020. febr. 8. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Én is ugyanebben a szituban vagyok... Mondjuk borotválni lent nem feltétlenül kell.:D

De nekem is írhattok tippeket.:)

2020. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, síkosító, öklözőzsír, korbács, bilincs :)
2020. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem borotvalnám oda lent. Fertőzés veszély.
2020. febr. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én készülök rá, egy ideje!

Már csak egy fiatal srác kellene, akivel lehetne rabdizni, meg.....

Kényeztetném ahogy szeretné, főleg orálisan, akár viszonzás nélkül is...


Bpi...

2020. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gumi, síkosító, ha nincs a passzvnak, de erről már biztos beszéltetek.

Meg passzívként mondom, hogy van mindig otthon síkosító :D Nekünk a masztihoz is kell. :)


Szóval fürödj le, legyen jó illatod és ennyi elég.

Ott lent borotválni az ki hogy szeereti, szerintem egyén függő, bár a legtöbb passzívnak a férfias pasik jönnek be, nekem is, szóval lent nem kell csupasznak lenni, de persze legyen ápolt, ne tűnjön el benne a cucc. Kicsi váágott szőr a legjobb.

30/F

2020. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali,


A zuhany oké, farkad megmosod, hajat én előtte nap szoktam (nem "szálldos" és nem zavaró az illata, bár ez nyilván ízlés dolga). Szerintem időben nem nagy cucc, ha teljesen leborotválod az arcod plusz a fentiek, akkor is max 25 perc. Én uni vagyok, szóval kb. másfélszer annyit készülök, mint csak az egyik oldal képviselői, de 40-45 perc alatt vígan megvagyok, ha mindent aznapra hagyok. :D


A többiek is írták, hogy lent nem kell teljesen megborotválkozni, egyrészt a fertőzésveszély miatt, másrészt a bőröd valószínűleg ki fog pirosodni (és viszket). Alul inkább fazonírozz, vagy ha le szeretnéd szedni, akkor inkább 3 nappal az esemény előtt. Időt spórolsz, elmúlik a bőrpír/"kipattogás" és nem lesz sérült bőrfelszín.


+1 tipp: szerintem idegennel ne csókolózz, egyes betegségek nyál útján is vígan terjednek. Persze, kívánom, hogy mindketten egészségesek legyetek és maradjatok is, azért fő az óvatosság.


Jó szórakozást.:)


27/F

2020. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!