Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Miután a mai világban nincs igény tartósabb párkapcsolatra, úgy gondoltam, hogy egy barát - barátot keresek, akivel testiségen kívul mindent megélhetnénk, ami jó és értelmes elfoglaltság.

Szerintetek ilyen célból elkezdjek ismerkedni, vagy ez is halott dolog, mint a kapcsolatkeresés, építés?


Ami fő szempont, hogy nem virtuális,net, chat barátot szeretnék, hanem élő kapcsolatot.


2020. febr. 7. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó technika, barátkozz melegekkel, leszbikusokkal, biszexekkel, transznemûekkel is. Jár elõadásokra, színházba, filmmestekre.

Netes chatszobák is lehetnek jók, a lényeg hogy legyen közös érdeklõdési pont.

Nekem az elsõ barátnõmet egy meleg srác haverom mutatta be...ilyen is van.


egy leszbikus

2020. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze, érdemes. Csak sajnos kevesen keresnek barátot, a legtöbb meleg, biszex /legalábbis akivel ismerkedtem/ szexet akart, maga az ember, személyiség nem érdekelte és csodabogárként tekintettek rám, hogy biszexként barátkoznék.
2020. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon jo őtlet.én is ilyesfajtát keresek.de nem könnyű !készülj fel!
2020. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
3 as vagyok.annyi kiegészítéssel hogy nálam a testiség is belefér.
2020. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Amit leírtál,sokan Párkapcsolatnak nevezik még ha nem is éltek együtt.

Csöbör-Vödör.

2020. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nem kérek privátokat, nem azért írtam ki...
2020. febr. 7. 11:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem érdemes, mert pont ilyent szeretnék...
2020. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Auarz annyit írhatnál,ha már nem virtuális barát, hogy mégis merről vajon? Sopron, vagy Debrecen, vagy Szeged, vagy másfelé? Vagy utazhat majd a hirtelen barát többszáz km-t?

Azért sok sikert!

2020. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az is kell, hogy olyat találj, akivel azonos dolgokat értetek értelmes elfoglaltság alatt.
2020. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ellentmondásos hogy barátokat keresel de nem kérsz privátot. Mondom ezt úgy hogy nem írtam. Kicsit gáz már ez a siránkozás itt gyakorin hogy senkinek nem kell a tartós kapcsolat stb. De a való életben fogadjunk hogy nem vállaljátok fel sem a párotokat sem a meglévő barátok, család előtt a szexualitást. Érdekes a nyíltan meleg ismerőseim között több a tartós, egészséges kapcsolat és akinek nincs az sem társfüggő mert vannak barátai akikkel megbeszélheti. Tudom hogy nem mindenki teheti meg hogy vállalja de akkor nem kell panaszkodni hogy csak a netes kapcsolatok maradnak, azok meg olyanok amilyenek.
2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!