Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Munkahelyen tetszik egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen tetszik egy meleg olasz fiú. Egy csoportban dolgozunk, de eddig nem -beszéltünk. Elhívjam ebédelni?

Figyelt kérdés

Egy párszor észrevettem, hogy ő is nézett engem és ő is észrevette,hogy felé lesem.


Legutóbb munkaugyben beszéltünk és nagyon kedvesen írt nekem.


Jó ötlet elhívni kajálni vagy kávéra?



2020. febr. 8. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) ez olyan jó...:) nekem miert nincs ilyen munkatarsam shit..
2020. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem veszíthetsz semmit
2020. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hívd el
2020. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért vannak kétségeim, mert ő tényleg eléggé helyes srác és nem szívesen foglalkozna velem
2020. febr. 8. 19:32
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem tudok semmi ellenérvet mondani :D
2020. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
“Nem foglalkozna veled” ajj persze nyilvan fontos a kulso, de azt kene megerteni, hogy nem minden. Adj egy eselyt magadnak, adj egy eselyt ennek az egesznek, egy probat meger. :)
2020. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelnéd,nem nézegetne téged,úgyhogy hajrá.Meg nem hiszem hogy olyan sok meleg közül válogatna a melóhelyen.
2020. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj mindenképp! Ha meleg is meg be is jön neked?! Én mondjuk bi vagyok de pár éve fel akart csípni egy idosebb pesten lakó olasz pasi. Az a sármos fajta eleinte nem nagyon vettem a lapot, de aztán olyan bókot nyomott le majd elolvadtam. "bármit megadnék érted" ott helyben felizgultam, de ezer gondom volt akkoriban. Azóta is bánom. Szóval ne kövess el ilyen hibát.
2020. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egész nap nem bírok másra gondolni, csakis rá. A képeit nézem facen.


Nagyon belezúgtam. :(

2020. febr. 8. 20:44
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb ami történhet, hogy visszautasít. Ezzel azért szerintem együtt lehet élni. Egyébként szerintem benne lesz a közös ebédben akkor is, ha esetleg nem jössz be neki és ott úgyis kiderülne, hogy kölcsönös e a dolog.

Különben szerintem jobb belevágni a dolgokba és esetleg belebukni, mint később azon bánkódni, hogy miért nem léptél.

2020. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!