Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Munkahelyen tetszik egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen tetszik egy meleg olasz fiú. Egy csoportban dolgozunk, de eddig nem -beszéltünk. Elhívjam ebédelni?

Figyelt kérdés

Egy párszor észrevettem, hogy ő is nézett engem és ő is észrevette,hogy felé lesem.


Legutóbb munkaugyben beszéltünk és nagyon kedvesen írt nekem.


Jó ötlet elhívni kajálni vagy kávéra?



2020. febr. 8. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd el! Egy ilyen lehetőséget kár lenne elszalasztani. Remélem veszi majd a lapot :)
2020. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem jött el.... azt irta a ma nem jó neki, de majd másik nap igen.


Nos, nem tudom, hogy tényleg így van vagy csak udvariasan lekoptatott.


Mindenedetre most várok, neki kell lépnie, nem?

2020. febr. 10. 16:36
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, fog lepni, ha akar valamit.


Egyebkent van egy olyan iratlan szabaly, hogy hazi nyulra nem lovunk. Pont azert mert marha kellemetlen, ha visszautasit, vagy szakitotok es akkor mindennap egyutt kell vele dolgozni...

2020. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van egy ilyen, hogy "házi nyúlra nem lövünk", de azt meg nem lehet szabályozni, hogy kibe szeretsz bele...

És igen, itt most neki kell keresnie majd téged, hogy neki mikor jó. Hogy szoktatok kommunikálni? Angolul, vagy te tudsz olaszul, esetleg ő magyarul?

2020. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Angolul beszélünk.
2020. febr. 10. 20:32
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok nagyon! Csak bártan!
2020. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Két hét szabira ment....tuti elfelejti mire visszajön 😥😥


Ez az én szerencsém .....

2020. febr. 11. 08:48
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Nemár :O :/ Mindegy, bízz benne hogy nem felejti el! Honnan tudod amúgy ilyen biztosra, hogy ő meleg?
2020. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mégsem ment el, tévedtem, elnéztem.


Tudom, hogy meleg. Látszik az öltözködésén illetve facen is egy csomó meleg pasi tesz szivárványos, szívecskés emojit a képei alá.


Azt mondja egy barátom, hogy keressem megint én az ebéd miatt, de szerintem ez nem jó ötlet.


Nyomulásnak érezheti és akkor pláne nem jön el, nem?


A tudtára szeretném adni finoman, hogy szeretném őt jobban megismerni.

2020. febr. 11. 18:41
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várj egy kicsit, lehet hogy nyomulásnak venné igen. De attól még munka közben (vagy munkaügyben) azért beszélgethetsz vele.
2020. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!