Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az egyik meleg haveromnak ne legyen kisebbségi komplexusa mert sokkal kisebb a farka mint az enyém?

Figyelt kérdés
nem bírja elviselni.
2020. febr. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Én vagyok az a bizonyos meleg haver. A haverom (néha elbizonytalanodom, hogy valóban a barátom-e) soha nem látta a farkamat, amely egyébként teljesen átlagos (17-18 cm) méretű. Én sem láttam soha az ő farkát, de szerintem nincs nagyobb neki, mint nekem. Mivel mindig ezzel szekál, többször javasoltam, hogy mérjük össze erektált állapotban a farkunkat, de ezidáig mindig elutasított. Egyébként ő nem meleg, csak akkor azt nem értem, miért foglalkozik állandóan az intim méretemmel.
2020. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2%
A kiasfaszuak már csak ilyenek ne törődj vele
2020. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eltévedtél sztem kiscsóka! :D az én barátomnak ugyanis kb 12-13 cm van! :D
2020. febr. 9. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem dagi akkor szívás. Nekem is volt vele gondom. Én egy haverrel növeltem. Egy élvezetes masszázs segített. Egymásnak csináltuk mert úgy volt jó. Megjegyzem nem hittem benne de mivel kellemes volt nem zavart. Aztán nőtt tényleg. Az anyajegyem a farkamon el is nyúlt picit ahogy nőtt. Szóval megérte. Ha akarja növelni hajrá.
2020. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
akinek kicsi az örökké frusztrált lesz,nem lehet semmit tenni..
2020. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!