Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik jobb 69 vagy Magnum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb 69 vagy Magnum sauna? És mikor vannak fiatalok, melyik nap.

Figyelt kérdés
29 vagyok most fogok Magyarország ra menni kB 3 hónapig. Mindenképpen el megyek mindkettőben, viszont tanács kellene hogy mikor menjek, és melyikben? Szeretem ha sokan vannak, lehet beszélgetni, iszogatni, jakuzzi sauna, dark room stb. Illetve Van még valami olyan hely ahol 20-40ig lehet ismerkedni?
2020. febr. 11. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát legszivesebben azt mondanám egyikbe se menj.
2020. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Személyes véleményem az hogy messzire kerüld az ilyen jellegű helyeket. Valamiért leírások és beszámolók miatt engem is vonzottak a helyek még kb 2-3 hónap zsortolodes után ravettem magam hogy elmenjek. Első alkalommal fertozest kaptam el ami hosszú gyógyulási idő rengeteg pénzkoltes és bűntudat követett hogy ravettem magam. Próbálom feladni biszexuális vágyaimat. Inkább ne legyen semmi minthogy újra ilyenbe fussak bele..
2020. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor egyértelmüen nem megyek be egyikbe se. És van valami más hely ahol vannak 20-40 között melegek vagy bi? Ismerkedni valami jó kis Club.
2020. febr. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!