Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem érdekel a másik külseje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel a másik külseje kifejezetten?

Figyelt kérdés

A kérdés fura, mert ha a mai társadalomból és melegségből indulunk ki, akkor a külső mindenkinek nagyon fontos, ha nem a legelső mikor ismerkedésre asszociálunk. Valójában igen, ez lényeges, legalábbis nekem addig, hogy a másik igényes és férfias legyen - nem hajtogatok listákat, hagyom had érvényesüljek, és sajna azt látom, hogy ilyenből nagyon kevés van.


Mikor ti ismerkedtek, és komolyan teszitek ezt valóban csak a külsőt veszitek figyelembe?


Értem, ha valaki azt mondja, hogy valami már sok vagy kevés és nem tud vele azonosulni, vagy 'szimplán nem jön be', de akkor mi alapján döntöd el, hogy ismerkedsz e? (Főleg egy kép alapján)


Azt látom sajnos, hogy srácok inkább évekig szinglik, csak azért mert az álomcsávot nem találják meg, és akkor megint el lehet gondolkodni, hogy ez megoldás e.


Megosztó kérdés, de szívesen fogadom a véleményeket, akár privátban is.:)



2020. febr. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Nézd engem biszexként csak az érdekel, hogy leszop egy pasi, vagy több.

A külső ilyen szempontból meg a kor nem lényeges.

Ami lényeges az az, hogy legyen ápolt és egészséges.

26F

2020. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Passzív vagyok és semmi más nem érdekel egy férfin,csak a farka. Ha tiszta és ápolt,nem érdekel a kinézete,megdughat.
2020. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki egy kicsit is komolyabb kapcsolatot keres azt igenis érdekli hogy hogy néz ki a másik.
2020. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!