Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél hogy van ez? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél hogy van ez? Az aktív udvarol a passzívnak? Van hogy a passzív kezd ki az aktívval?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálam volt már példa mindekettőre
2020. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Én passzív vagyok, de általában én szoktam kezdeményezni.


De ez egyén függő szerintem :)

2020. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

általában sajnos sehogy nincs, mert annyi van csak, hogy helyed? képed?

nincs ismerkedési kultúra, igénytelen a többség és ezt azzal próbálják magyarázni, hogy férfiak, pedig a férfi lét egyik eleve az udvarlási rítus is, na de mindegy, én már feladtam

2020. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
*eleve helyett eleme
2020. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Változó....de egyre ritkább az udvarlásos ismerkedés.sajnos
2020. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Inkább befűzésnek nevezném.Szerintem kicsit mindenki

csinálja,ha nem bunkó. A gyere b..szni,nem működik.

2020. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
melegek azok melegek
2020. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, sokmindenki saját tapasztalatból beszél és aztán általánosít, de ezek csak a spektrum egy részét fedik le.


Ha általánosságban vesszük, nincs olyan hogy csak az aktív/passzív udvarol. (És akkor mi van az unikkal mint én?)

Ez egyénenként változó, például az én azt szeretem ha a másik kezdeményez és tesz/próbál tenni azért hogy közeledjen felém, persze nem azt várom el hogy a csillagokat hozza le az égről, csak legalább egy picit tegyen azért hogy 'megszerezzen'. Persze, mielőtt azt gondolnátok hogy ez egyoldalú, nem, én is teszek azért hogy 'észrevegye' hogy ő is tetszik nekem, például nyitottsággal, szemkontaktussal, vagy például hogy kisegítem ha nem a legprofibb mások meghódításában és picit lámpalázas vagy izgul.


De például találkoztam olyan emberrel is aki azt mondta nekem hogy mindig ő megy oda másokhoz, mert az elmondása szerint ha mások mennek oda hozzá akkor a férfiassága, a férfi érzete csorbul. Igaz ő heteró, de ez így van a heteróknál is, hogy mindenkinél egyedi, emberenként változó.


Nem lehet mindenkire ráhúzható univerzális örökigazságot mondani, ismerd meg a másik embert és meg fogod tudni hogy mit szeret.

2020. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 18:35 vagyok.


Egyszer történt velem, hogy ültem egy kávézóban a barátaimmal. Egyszer csak összefutott a tekintetem egy másik férfiéval. Aztán megint. És megint. Nézegettük egymást, majd kiültem a kávézó előtti üres teraszra a teámmal. Utánam jött, leült mellém és megkérdezte hogy hogy vagyok, és elbeszélgettünk. Így ismeredtünk meg, azóta is jó kapcsolatot ápolunk egymással.


Volt egy másik srác, hasonló helyszínen, én a pultnál álltam, ő pedig egy asztalnál ült az egyik barátjával. Rá-rá pillantottunk egymásra, majd mikor felálltak odamentem és megkérdeztem hogy lenne-e kedvük meginni együtt egy italt. Ezután elmentünk egy közeli helyre és ott megittunk egy pohárral. Majd elkísértem hazafele egy darabig. Később is találkoztunk többször is társas programok keretein belül, de egy idő után inkább már nem kereste a társaságom. Mostanában nem beszélek már vele.


16/Bp

2020. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kölcsönös minden.
2020. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!