Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg férfias férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg férfias férfiak, mi az amit kerestek leginkább a másikban, ha komoly dologban gondolkodtok?

Figyelt kérdés

A kérdésre jó volna ha nem hetero vagy biszex pasik írnának, akinek csak szexuális szándéka van srácokkal.:)


Mivel passzívként én is komolyban gondolkodom, ezért első sorban komoly szándékú srácok véleményére volnék kiváncsi.:)


Mi az ami számít, és elengedhetetlen? A sikernek ugyan valóban nincs receptje és két komplett személyiség és ember kell a tudatos kapcsolatfelépítéshez - de biztos mindenkinek van elképzelése, hogy mivel tud azonosulni.:)


A szexualitásom ellenére nekem például számít, hogy harmonikus barátságom, kapcsolatom legyen a másikkal, nincs alá-fölé rendeltség, ugyanakkor az hogy fiatal passzív vagyok még nem jelenti azt, hogy nem vagyok férfias, vagy határozott, tudatos.


Akinek kénylmesebb nyugodtan írhat privátban is.



2020. febr. 13. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Férfias passzívot keresek.társat keresek nem szexpartnert.olyan pasit aki szeret komoly és kevésbbé komoly dolgokról beszélgetni.aki felelősségteljesen de nem szigorúan éli az életet .Aki megélni akarja az együttöltött időt és nem kiélni.aki szereti az érzelmeit kimutatni ,megélni.
2020. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

1 egyet értek és folytatnám

Ne drogozzon

Az ágyban legyen kiéhezve

Tudjon főzni vagy önellátó legyen

Lakása, Tisza rendezett

Nem árt ha tud autót vezetni.

Legyen munkahelye

180cm magasabb

Ne nagyon keljen hozzáérnem a pisilőjéhez.

Hát ha még szőkésbarna hajú is.

Jaj nagyon elszaladt a ló, iszok egy kV, t.

2020. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem kifejezetten vadászom komoly kapcsolatra -értsd: randizgatom, de nem bánom, ha nem lesz belőle több-, ha jön, akkor jó, ha nem, egyedül is megvagyok.

Nekem fontos a passzívnál is a férfiasság. Nem jönnek be a feminin, túlgesztikuláló férfiak.

Fontos, hogy művelt legyen. (Nem számolgatom, hogy több diplomája van-e, mint nekem, de ne legyen sötét a világra.) Szeressen sportolni, figyeljen az egészségére, ápolt legyen.

Szeretem azt is, ha egy pasi talpra esett. Az valahogy különösen lázba tud hozni, ha minden helyzetben feltalálja magát.

Ha ezek megvannak, rossz már nem lehet a dolog.

Az, hogy van-e jogsija, mekkora a farka, stb. valahogy nekem nem igazán számít.

2020. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!