Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől most full passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most full passzív vagyok? Nektek mit jelent ez a szó? Ez rossz dolog?

Figyelt kérdés
Nincs sok szexuális tapasztalatom, egy jó barátommal szoktunk összejárni dugni. És múltkor viccesen megjegyezte hogy full passzív vagyok. Nem voltam még sosem aktív, egyelőre annyira nem is vonz, úgy vagyok vele hogy majd lehet kipróbálom egyszer. Szóval nyilván passzív vagyok. De szeretem ha sz*pnak, anál közben néha kicsit verni is. Viszont a barátom múltkor dugás közben azt akarta hogy fejezzük be kézzel/szájjal de én így nem tudtam elmenni. Mert rá voltam hangolva az egész prosztata ingerre. És erre mondta hogy full passzív vagyok. Én eddig azt hittem ez azt jelenti aki nem szereti hogy a farkával foglalkoznak.

2020. febr. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vagy full passzív, csak még fel kell fedezned az aktív oldal gyönyöreit.
2020. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha szereted,hogy cumiznak,nem vagy fúl passzív.

A fúl passzívakat nem szeretem.

2020. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orált előjátéknak szoktuk, úgy önmagában már nem nagyon. De szeretem adni és kapni is. De az még hozzátartozik hogy egyre többször ujjazom magam maszti közben is.
2020. febr. 18. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én az elején még próbáltam aktívként is, de nem igazán élveztem, az orál mehet kölcsönösen, illetve nem zavar ha a pasim a farkammal is foglalkozik, de az anált csak passzív szerepben élvezem. És maszti közben én is egyre többször játszottam a popsimmal, de ezt élvezem a legjobban.

Egyébként próbálj ki mindent, és majd megtapasztalod, hogy mire is vágysz igazán!!

2020. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszop, akkor nem vagy full passzív, ahogy írtad, az a full passzív akinek nem foglalkoznak a farkával.

Én is ilyen vagyok. Csak én szopok és csak én vagyok megdugva együttlétek során és nem vágyok a másik oldalra.

31/F

2020. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!