Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyivel lesz másabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lesz másabb a kapcsolat szex után?

Figyelt kérdés

Én már elvesztettem a szüzességemet és úgy érzem, hogy nagy szerepet játszott ez a faktor abban, hogy megromlott a kapcsolatom az előző barátommal. Elég traumatikus élménynek mondanám mindkét fél részéről. Az első alkalom után pedig egyre csökkent minden fizikai kontaktus köztünk.

Azóta szerencsére szakítottunk és összejöttem mostani barátommal,aki még szűz. Nagyon szeretjük egymást, alapból két éve ismertük és kedveltük egymást mielőtt összejöttünk.

Egyszer el fog jönni az első közös együttlét is, viszont aggódom, hogy mennyire fog megváltozni a kapcsolatunk. Mennyire fogunk más szemmel nézni a másikra?

Annyit hozzátennék, hogy nem vagyok én sem tapasztalt szex terén, mivel ahogy fentebb említettem, előző barátommal nem volt utána szinte semmi fizikai kontaktus.

Olyanok véleménye érdekelne első sorban, akik hasonló cipőben voltak. Valami megváltozott miután először szeretkeztetek párotokkal?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2020. febr. 21. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
mi is elég sokat bénáztunk első alkalommal de ettől nem romlott meg a kapcsolatunk inkább bensőségesebb lett.
2020. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A barátod tud róla hogy nem vagy szűz? Beszéltél neki erről? Nehogy rossz meglepetésként érje :D amúgy mi ugyan így vagyunk, én vagyok a szűz fiúként, engem kicsit zavar azért hogy nem vagyok az első neki, már volt előttem egy csávó... Sajnos nem is akar róla beszélni nem tudom miért xdd de nem hiszem hogy másabb lesz a kapcsolatunk, imádjuk egymást, max még mélyebb lesz a szeretet :)
2020. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Elejen benaztunk de egyre tobbet beszeltunk a vagyainkrol es egyre jobb

Mindennapokban pedig egyre jobb viszonyunk lett

2020. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most azért sikerült kicsit megnyugodnom :) Mindenkinek ment a zöld! :)

Második válaszolónak: Igen, tud róla, mert ő volt a legjobb barátom akkor, amikor exemmel együtt voltunk és neki öntöttem ki a lelkem, mert már nem bírtam, hogy esténként sírva alszom el. Meg is kérdeztem, hogy mennyire zavarja, hogy én már nem vagyok szűz, szerencsére nem zavarja.

Engem zavar inkább, mert maga az egész kapcsolat egy hiba volt, de egy sok hasznos leckét tanultam és nem fogom ugyan azokat a hibákat elkövetni. Néha azt kívánom bárcsak előbb észrevettem volna, hogy nem vagyok boldog és akkor a mostani barátommal hamarabb összejöttünk volna mostani barátommal és akkor mindkettőnknek ez lehetett volna az első :(

2020. febr. 22. 11:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibáért, telefonról vagyok és nem rég keltem. :)
2020. febr. 22. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mivel egyikőtök sem tapasztalt ilyen téren, így mindenképpen a legjobb lenne, ha mindent szép sorban egymás után fedeznétek föl. És persze az sem árt, ha beszélgettek ezekről a dolgokról és hogy ki mit szeret, kinek mi esik jól és mi az, ami nem igazán. Ha odafigyeltek egymásra, akkor biztos jó lesz és akkor nem az lesz, hogy utána fizikai kontaktus sem lesz, hanem inkább állandóan egymást akarjátok majd.
2020. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Jó esetben az első együttlét elmélyül a kapcsolat. Persze, ha nincs meg a kellő érzelmi háttér, a női részről gyakran kellemetlen élmény lesz belőle.
2020. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Bocsesz, figyelmetlen voltam, nem láttam a kategóriát.
2020. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Normális esetben sokkal jobb és bensőségesebb lesz, jobban megismered a másikat. F 41
2020. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most tényleg jobban érzem magam. Sajnos szokásom túlgondolni a dolgokat.
2020. febr. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!