Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha a pasitok néhány hónap kapcsolat után bevallaná, hogy korábban évekig élt meleg kapcsolatban, ráadásul passzív szerepben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem csinálnék belőle problémát.
2020. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Csodálkoznék hogy eddig nem mondta. És felvetném a hármast.
2020. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
XD
2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék én is hogy eddig nem mondta. Ha meleg és én csak valami kísérlet/álbarátnő voltam akkor nagyon mérges lennék, ilyet már a 21. században nem tudom ki csinál.


Ha biszex akkor ok, viszont a hűséget ugyanúgy elvárom. És örülnék hogy ő olyan bi, aki érzelmeket is mer érezni férfi iránt, kapcsolatot kialakítani és nem csak sunyiban dugni. Hármast nem hiszem hogy engedném még évekig, (ahhoz azért nagyon magas szintű bizalom kell) de ha hiányzik a passzív szerep neki, annak a kiélésében eszközökkel tudnék segíteni. Ettől nem lenne kevésbé férfi a szememben, vagy ilyesmi.

Kérdező te ebben a helyzetben vagy? Te vagy a srác gondolom?

2020. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, privátban leírtam bővebben, hogy velem mi a helyzet.
2020. jan. 12. 17:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is csak a mostani, konkrét pasitokra gondolok, hanem úgy általánosságban.
2020. jan. 12. 19:42
 7/7 Diuska76 válasza:
90%
Ez Nyilván ember fűggő , de Szerintem a múltat nem jó bolygatni , ha csak valamit nem tudtál belölle lezárni ... Egy ujj kapcsolat pont attól szép hogy teljesen ujj lapókkal indul . Ha a Passziv szerepre vágysz és ez az oka a kérdésednek , akkor azért jobb előbb körbe puhatolni a témát , de szerintem az ősszinteség a legjobb dolog . Aki Szeret az így is el fog fogadni hisz ez is te vagy . Aki nem fogad el így az pedig csak a "jóban" tud melleted lenni . Ha valami nem úgy van ahogy neki tetszene , már mindjárt jön a konfliktus... Az ilyen lányóktol jobb minél előbb megszabadulni .
2020. jan. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!