Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire látszik rajtad hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik rajtad hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Egyből levágják az emberek, vagy idő kell amíg észreveszik/elengeded magad, vagy soha nem mondanák meg rólad? Vállalod vagy próbálod titkolni? (Tetszenek, zavarnak vagy semlegesen állsz a kicsit b*zisabb fiúkhoz? Vagy ha te az vagy, zavar magadon?)


Rólam azt mondják elsőre nem lehet egyértelműen eldönteni de ha elengedem magam egy idő után akkor elég könnyű levágni. De nem direkt csinálom, full belülről jön, szerintem azért mert sokat voltam lányokkal. Mióta nem titkolom, azóta erősebb.


Szerintetek mi okozza a feminin viselkedést?



2020. febr. 24. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha idegen helyre megyek és szimpatikusak az emberek, akkor mindig vagy nyilvánvalóvá teszem, vagy elmondom, hogy meleg vagyok. Ha viszont olyan helyre megyek ahol bunkó emberek vannak, ott nem nyilvánítom ki, nem mondom el, stb...
2020. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Habár én nem tartom magam túl meleges stílusú srácnak, de akik jobban figyelnek általában 1-2 óra alatt lebukok..

Vannak olyan kisebb tulajdonságaim, amikről rá lehet jönni vagy legalábbis sejteni. (Pl.: az hogy zavarba tudok jönni, amikor meglátok egy srácot aki tetszik, és nem kell hozzá más, csak rám mosolyogjon) 🤣🤣

De én semmilyen mértékben nem vagyok feminim, és nem is szeretem az olyan srácokat.. (vagy inkább a lányos srácokat)

2020. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látszik rajtam, soha nem mondanák meg rólam. Nem vállalom fel, ha nem létkérdés.
2020. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolja róllam senki

A páromról sem, míg meg nem szólal 😀

Így imádom

2020. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólam sem tudják, igaz a szüleim elől rejtőzködnöm kell emiatt.
2020. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták kitalálni csak úgy maguktól, de ha szóba jön vmi ilyesmi téma, elmondom. Nincs már energiám a titokzatoskodásra xD
2020. febr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látszik rajtam, ameddig nem kerül szóba addig nem is sejtik mindig meglepődnek, engem kicsit zavar aki rájátszik, kicsit úgy érzem hogy engem is éget
2020. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintetek van aki erre rájátszik, de vajon minek?

2020. febr. 25. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem igen! Van aki rájátszik, de Ő már szánt-szándékkal szeretné magát "lebuktatni".. Sok ilyen van, de a többsége, félre érthetetlen, apró jelet küld..

Hogy miért?

Vagy tetszik neki valaki, aki épp ott van, vagy csak nem szeretné titkolni (de mégsem úgy állít be az ember valahova, hogy Szia, Meleg vagyok),

Vagy egyszerűen csak középpontba szeret lenni, esetleg hajtja a vére. :D

2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia pl rólam nem lehet észre venni és nem is probálom senki tudtára adni. Pultosként dolgozom egy sörözőben vannak olyanok akik igy a bu zik úgy a bu zik de ezejet meg tanultam kezelni és nem magamra venni mert ha ott kiderül már nem szivesen dolgozna ott az ember.
2020. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!