Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias pasik, ti könnyedén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias pasik, ti könnyedén ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Férfias, fiatal passzív vagyok, azt érzem hetero kapcsolatot egyszerűbben találnék, azonban a melegség annyira felszínes és számító - hogy néha azt érzem képtelenség normális pasival találkozni, ismerkedni.

2020. febr. 25. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok de nekem se sikerül
2020. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Relatív, kinek mi a normális. De tény, hogy nőknél sokkal sikeresebb lennék, ha éppen nem meleg lennék.

Hiába vagyok aktív,mégsem találok olyat,aki azt a szót, hogy "hűség" értelmezni tudná.

És sajnos a passzívak nagyon nagy része ha férfias, ha nem,a viszkető l...a után megy. :)

2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A normális mindenkinek mást jelent...
2020. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valóban szubjektív mi számít normálisnak.


Szerintem: kiegyensúlyozott, értékrendet valló, van célja és nem csak szexuális kielégülésre vágyik. Nem kapcsolatfüggő, de törekszik arra, hogy ismerkedjen, nyitott és tudatos.


Néhol biztos bele lehet kötni a fentiekbe, ezek ilyen kb irányok, ami legalábbis szerintem fontos.

2020. febr. 25. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok és elég nehéz,pedig egy olyan kapcsolatot keresek ami nem csak a szexről szól.
2020. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tanquerey ***** válasza:
100%

Nálam nagyon sokat számít, hogy 47 vagyok, emiatt már alapból hátrányból indulok amikor ismerkedésről van szó. Ami további problémát okoz, hogy ha valakivel szeretjük egymást, egymás támaszai vagyunk, akkor meg se fordul a fejemben, hogy más pasi után kajtassak és ezt elvárom viszont. Sajnos ez is probléma, mert a monogám kapcsolat fogalma manapság már kihalóban van. Az is lehet probléma, hogy egyes emberek által felrakott léc olyan magasan van, hogy azt senki emberfia nem tudja megugrani és lehet, kicsit lejjebb kellene rakni. Na meg olyan elvárásokat támasztani, amiknek megfelelnének a keresők is. Sok minden befolyásolhatja a sikertelenséget, de valóban a legfőbb mégis az, hogy a hirdetők legalább 90%-át csak a farkuk vezette a hirdetési oldalakra és nem a vágy, hogy egy megértő, szerető társat találjanak. Rendkívüli türelem kell, hogy megtalálja az ember a nagybetűs társat.


47/F Szhely

2020. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!