Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felvidékiek, használjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvidékiek, használjátok az iBoys cseh/szlovák oldalt? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Grinderből már elegem van, borzasztóan rombolja az önértékelésem. Az új planetrómeót nem szeretem, Badoo szerintem semmit nem ér, Tinder meg teljesen felesleges.


Ezért gondoltam teszek egy próbát az iBoyson. Van köztetek olyan aki esetleg használja? Mennyire könnyen lehet találni rajta korombeli (20-28 éves) magyarokat főleg Pozsony-Dunaszerdahely környékéről? Sajnos eléggé rosszul tudok szlovákul, ezért a magyarokra szűkül le az ismerkedési kör :/


Nem számítok sok válaszra, de azért a remény hal meg utoljára:) Ha esetleg valakinek van az oldallal tapasztalata, kérem ossza meg velem, köszönöm :)



2020. febr. 29. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben használtam, de magyarként kb. esélytelen, mert vagy szlovákul kell tudnod vagy angolul (Pozsonyban élő külföldiekhez), ha beszélni akarsz valakivel. De inkább szlovákul...én kukkot sem értettem a profilszövegekből.

Plusz aki itt van, az ugyanúgy ott van romeon is vagy akár a grindr szaron vagy bárhol.

2020. febr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől a választól féltem :( Köszönöm szépen azért :)
2020. febr. 29. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én 10 évvel ezelott ott talaltam meg a páromat. Azóta is együtt vagyunk. Amúgy meg nem kötekedésbol, de mi az hogy nem tudsz szlovákul? Alapsuliban 9 évig elvileg tanultad.
2020. márc. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13 évig tanultam suliba, egyetemen is szlovákul tanulok. Ettől függetlenül nem tudom magam kifejezni úgy, ahogy szeretném. Ez pedig egy kapcsolatban számomra nagyon nagy hátrány.
2020. márc. 1. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Vannak bőven magyarok is felvidéken nem?
2020. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!