Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltetek már olyan sráccal aki nem jött be?

Figyelt kérdés

Csak mert most kicsit vegyesek az érzéseim. Van egy srác akivel 5x találkoztam eddig. Ma azonban azt mondta nem jövök be neki így nem akarja folytatni. Ha nem jövök be miért volt velem 5x. Ti szexelnétek olyan sráccal 5x aki nem jön be? Nem vagyok szerintem ronda se tipik szépfiú. Én tetszem magamnak :D


Kort is írjatok és írjátok meg aktívak vagy passzívak vagytok-e.


2020. márc. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Mivel Budapesten kívül nagyon nehéz normális srácot találni. Társkeresőn ismerkedtünk meg, nagyon kanosak voltunk így pár óra sétálás meg beszélgetés után megtörtént a dolog.

Arcra helyes volt, de teste kicsit macisabb, mint képzeltem, nem olyan szép feszes ami bejön. Eleve taszít, ha a passzív nagyobb darab, nehéz irányítani, emelgetni, stb. Végül nem is tudtam normálisan elélvezni...

2020. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki arcre nem tetszik azzal szemben heteróként viselkedek, nem érdekelnek az izmai, a farka, a lelkivilága, meg semmi.
2020. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Béla211 ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem élvezi veled a szexet. És egyszerűbb azt mondani ,hogy nem jössz be mint ,hogy nem jó veled az ágyban:D.
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!