Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Látens homoszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látens homoszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Mostanában azon vettem észre magam, hogy kezdem megnézni a férfiakat. Csak az arcukra koncentrálok, felkapom a fejem, ha látok egy helyes pasit. Én magam nem vagyok helyes, így lehet, hogy csak azért feltűnő számomra a helyes pasi, mert irigykedek? Vagy kezdődő homoszexualitás?

2020. márc. 3. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Erdekes.

Szo szerint ugyanezt vettem eszre magamin, es ugyanezen gobdolkodtam...

Nem vagyok egyedul legalab...

2020. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te helyesnek mondanád magad?
2020. márc. 3. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is így kezdődött. Bámultam a szép, ügyes, vidám fiúkat. Aztán szerelmes lettem az egyikbe.
2020. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sokféle homoszexualitás létezik. Vannak nőiesen gondolkodók, akik egy férfi erős karjaiba vágynak érzelmi vonalon, azt akár simán aszexuálisak mellé. Vannak férfiak, akiket felizgat valamelyik testrész. Van, akit csak X dolog, és a test nem is érdekli, van akit valami más, vannak akiket csak a test érdekel X és Y részektől meg undorodnak.


Na de azt kifejezett ritkán hallani, hogy valakit a szép arcok érdekelnének. Hogy egyáltalán tudná, mi az esztétika élvezete. Mert a fentebb leírtak közül az sajnos senkit se érdekel. Nem tudom, hogy mi vagy... de bár ilyenekkel lenne tele a meleg világ!!! Egzisztenciás urakat kereső számító nőagyú kígyók és arkat, ecit torkoztatni akaró perverz beteg állatok százezrei helyett. Ne félj, ők nem kapják fel a fejüket a helyes fiúkra, csak nemiszervekre meg pénztárcákra.

2020. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő biszexualitás - ha még a nők is vonzanak. Elég egyértelműen eldönthető valami, hogy vonz-e vagy sem. Ha nem vonz szexuálisan és nem is "mozdul meg" benned semmi, akkor heteró vagy továbbra is. Ha meg, az sem a világvége, van még pár millió bi- és homoszexuális a földön (a lakosság kb. 6%-a).
2020. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mozdul meg semmi bennem férfiak hatására, csak a helyes férfiakat megnézem.
2020. márc. 4. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 es vagyok

Igen, a lanyok helyesnek mondanak :D

2020. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexuálisan nem izgat, akkor semmi.

Ha nem is mozdul meg a nudli akkor aztán főképp, de ha a popód kezd el viszketni tágulni akkor meleg-passzív.

2020. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
🙂
2020. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!