Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Céltudatos pasik, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céltudatos pasik, titeket zavar, hogy a srácoknak nincs célja, vagy nem tudják mit szeretnének? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

A tudatosságom ellenére fiatal vagyok. Nyilván én is szoktam ismerkedni, ha lehet ezt próbálom komolysággal tenni (nem csak szexet keresek)... de ami a leginkább zavaró az az, hogy nehezen tudok olyannal találkozni, aki tudja is hogy mit szeretne és mit vár el az élettől.


Srácok, pasik ez nálatok is gyakori?



2020. márc. 8. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd kialakul mit szeretnél.
2020. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom mit szeretnék - a fiatal srácoknak nincs célja így érzem
2020. márc. 8. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki olyan szerencsés hogy időben rájöjjön, hogy mit is szeretne kezdeni az életével. Nem mindenki találta meg még a célját.


Van, aki már 14 évesen belekóstól valamibe, amit egy életre megkedvel. Többség nem feltétlenül ilyen.


Amúgy engem zavar valamennyire, ha valakinek nagyon nincsenek céljai.

2020. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb szeretem, ha van célja az adott fiúnak, de igazábol annyira nem létfontosságú, hiszen a lenyeg az, hogy jól érezzem magam vele és idővel majd rájön ő, hogy mit szeretne elérni az életben.

Ha meg nem is, akkor majd együtt tűzünk ki közös célokat, hogyha esetleg a párkapcsolatig eljutunk.

2021. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!