Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyit számít a pénisz-méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a pénisz-méret az élvezet szempontjából?

Figyelt kérdés

Főként passzívok véleményére lennék kíváncsi, mi a véleményük az aktív partnereikről.


Mennyire számít ha valakinek kicsi/nagy stb.



2020. márc. 11. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire,a szexet kell megtanulni,ahogy mindet a világon .
2020. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Aktív vagyok ugyan, a kedvesemnek azért számított a méret, a 16cm nél nagyobb az neki nagy, 14nél kisebbet meg nem érzi és a vastagot meg egyáltalán nem bírja.

Szerintem minden zár és kulcs különbözik.

Keresni kell,! hogy minden stimmeljen elsőre, kevés az esély.

Kémia, fizika, biológia.

Van aki csak a nagyot szereti, van aki a kisebbet. Van akinek teljesen mindegy mekkora van neked. Már attól elélvez hogy simized a popsiját, és vagy neki.

2020. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Saját péniszének méretétől teljesen független a pénisz tulajdonosának élvezete. Másnak az élvezete meg kit érdekel ?
2020. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A kettes válaszolónak teljes igaza van:) az utolsó két mondattal vett kilóra:)


Fiatal passzív fiú

2020. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még szűz vagyok, szóval nincs tapasztalatom.

De valamennyit számít, de számomra az a fontos hogy a másiknak kicsi vagy közepes legyen.

2020. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 exelant ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszoló véleményét. Nem a méret a lényeg, hanem hogy mit tudsz.
2020. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a vastagság számít.


22/F

2020. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít. Volt bennem egy 20+ és azt bizony 2 napig éreztem. Inkább legyen neki kicsi és tudja használni, mint 20 és ne. Eddigi legjobb szexem egy 13 centis farkú pasival volt. Eleve akinek 16-17 felett van, nemet mondok. 28/f
2020. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!