Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem vagyok biztos benne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos benne, hogy élvezem a meleg szexet. Ennek ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés

Feküdtem már le lánnyal, jó volt, de éreztem, hogy arra van szükségem, hogy egy erős férfi elkapjon, átkaroljon és úgy ,,csináljon meg". Ami moet össze is jött, előtte én már próbálgattam a fenekelt, nagyobb sikerekkel. De ez minden előkészítés ellenére úgy fájt, legalább is olyan erzes volt, hogy konkrétan sikítottam és kiabáltam. Élveztem, hogy valaki éppen engem használ, a fájdalom része izgató is volt, de ennek tényleg ilyennek kell lennie? Mit kéne csinálnom, hogy az a ,,kielégítő meleg érzés" töltsön el?

Ui.: 2 napig fájt a fenéken utána:D



2019. júl. 26. 15:09
 1/9 A kérdező kommentje:
fenekem*
2019. júl. 26. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál eléggé felkészítve. Illetve az első sok embernek fáj. Legközelebb már nem fog ennyire.

Sokat segít, ha behatolás előtt a partnered csak ujjal csinálja, és persze sikosítót használni kell.

2019. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elkészítés volt! Azt mondta, a nyelv a legjobb, de utána kaptam izomlazító síkosítót és meg is lettem ujjazva
2019. júl. 26. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Neked kellett 1 21 centis a fenekedbe :D
2019. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem azzal kezdtem sz estét, hogy neked mennyi?xd
2019. júl. 26. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első pár alkalom után még fájni fog, de utána nagyon jó érzés lesz a szex.
2019. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Ebből is látszik nem rendeltetésszerűen van használva a lyukad.
2019. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#7: Aki dohányzik, annak meg a tüdeje nincs rendeltetésszerűen használva!
2019. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"#7: Aki dohányzik, annak meg a tüdeje nincs rendeltetésszerűen használva!"

Ezzel még nem cáfoltad meg...

2019. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!