Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejönnek a middle eastern,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a middle eastern, mediterrán, szőrösebb passzív pasik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
middle eastern, ennél gázabb kifejezést rég hallottam
2020. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon, imádom a mindenhol szőrös passzívokat. :P
2020. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha a middle eastern alatt közelkeleti arabpofájú pasikra gondolsz, akkor a válaszom nem. A mediterrán európai pofájú már sokkal inkább bejön, de tartom magam ahhoz, hogy magyar būziba magyar fæsz való.
2020. márc. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szőrös-férfias egyének illetve emezen macsó megjelenést és viselkedést favorizáló népcsoportok számomra nem. Egyetlen cuki fiút lehetett látni az elmúlt években az egész Sote-környéken, hát az olyan helyes volt, és olyan feltűnően kilógott a többi mamlasz közül, hogyha négerfekete lett volna, is megdobogtatja az ember szívét. Amúgy az arabok-perzsák világosabbik fele még szóba jönne nekem, a másik fele már nem igazán. Van azért ott szórás.
2020. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Igen, főleg a keverékek, mert az arab fejűket én se bírom, ő a kedvencem: Nyle DiMarco

[link]

2020. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szőrös passzív vagyok Győr környékén lakóm
2020. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Igen, eléggé tetszenek.Aki ilyen írhat is privátban.
2020. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!