Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen esélye van egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van egy meleg fiúnak hosszan tartó párkapcsolatot találni? Hol érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Az ismerkedés legáltalánosabb formáitól (bárok, netes társkeresők) azért is tartózkodok, mert nem szeretnék pusztán (vagy legalábbis elsősorban) testi kapcsolatokat létesíteni, az utóbbi időben viszont egyre nehezebben viselem az egyedüllétet. A segítséget előre is köszönöm :)
2020. márc. 16. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott és ugyanúgy mint heteróknak... ha nem mész emberek közé, ahol más melegek vannak akkor nem fog a sültgalamb a szádba reppenni. Ergo, társkereső, melegbár, meleg közösségek csak éppen nem csak szexet keresel - ezt majd ott helyben megbeszéled azokkal akikkel kölcsönös szimpátia áll fent.
2020. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hol érdemes próbálkozni?


Leginkább külföldön. Tőlünk nyugatra.

2020. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Tőlem is távol áll a netes társkereső, muszáj vagyok élőben próbálkozni, de sajna mindenki heteró :D

19/F

2020. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol nekem eddig az eloben ismerkedes egesz jol bevalt, de lehet csak mazlim volt.

23/F

2020. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Van valami trükköd vagy módszered?
2020. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt és Planetromeo
2020. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, bár már középkorú vagyok.

Hátam mögött három kapcsolattal,de jó lenne,ha több éves egyedüllétem végre befejeződne..


F/Bpest

2022. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!