Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyat kereső diplomás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat kereső diplomás vagy egyetemista srácok, ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Sikerült találkoznotok szintén diplomással?


A negatív kommentelőknek előre: nem nézek le senkit, szívesen beszélgetnék akár asztalossal is, ugyanakkor azt látom, hogy azért az egyetem hoz magával egy extra személyiséget.


2020. márc. 16. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynem nézel. 😁 Legalább ezt ne írd le, mert így nem csak arrogáns de még álszent is vagy.
2020. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Más a külsőre felszínes - arra én nem vagyok:) tényleg ismerkednék mással is, fura a fenti kérdés, de tartom hogy a hobbik, érdeklődések kevésbé érnének össze egy nem diplomással.
2020. márc. 16. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Természetes, hogy hasonlóval akar az ember kapcsolatot, ez egyáltalán nem lenézés.

Az egyetem maga azért elég jó hely ismerkedésre.

2020. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nincs rá igazán stratégiám. Igyekszem minél több olyan emberrel megismerkedni aki szimpi és ha ezek kozul valamelyikkel úgy alakul hogy meg van a kémia és bejovunk egymásnak... Hát így ^^


Elég random metódus de nekem eddig bejött. A leghosszabb kapcsolatom amit szintén így hoztam össze három év volt.

(Bocsi a kusza ékezetekért, nincs magyar billentyuzetem)


Also, 1. Miért lenne a kerdezo lenezo?

Attól hogy van egy preferenciája már lenezo lessz valaki?

Nekem pl. Egyik legjobb barátom targoncás egy gyárban. Imádom, haláli forma, gimi óta ismerem, csak épp o érettségi után rögtön melózni ment, én meg úgy döntöttem tovább tanulok.

De bármennyire is szeretem mint barátomat, semmi pénzért nem jönnék össze vele, egyszeruen azért mert annyira más az o világa mint az enyém, hogy a ketto hosszú távra nem illene össze, és sanszosan nem tennénk igazán boldoggá egymást mert túl nagy lenne a távolság azok között a dolgok között amit ot érdeklik, és amik engem.

Akkor most én is lenezo vagyok, mert olyan valakivel akarok kapcsolatban lenni, akivel nagyjából hasonló dolgaink vannak/hasonló közegben mozgunk?

Mert ha igen, bismillah, akkor lenezo vagyok シ így jártam.

2020. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#4 :D Oké. Ha nem elég egyértelmű a diplomáddal akkor kiemelem neked, hogy hol lenéző.

"az egyetem hoz magával egy extra személyiséget."

2020. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

#5 igazuk van az egyetem tényleg hoz egy extra személyiséget, amit arroganciának hívnak.

a legjobb ebben az hogy 5 év múlva már nem marad meg szinte semmi belőle, kivéve a felsőbbrendű viselkedés. mivel az tény hogy pár év múlva elé tennék a vizsga kérdéseket és nem tudna átmenni. persze ha csak nem lesz tanár, de utána lehet járni sok felmérést végeztek ez ügyben. az a tudás amit nem gyakorolsz elvész, és az emberek többsége nem használja

2020. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen
2020. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
A diplomásoktól arrogánsabb emberekkel ritkán találkoztam. A mai világban a diploma szart sem ér, a hülye is le tud diplomázni, extrát meg nem feltétlen hoz, ha te pl pszichológus vagy, a másik meg atomfizikus. Üdv, egy diplomás tanár, aki egy nemdiplomás szabóval él 10 éve.
2020. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen jól lehet ismerkedni. Beszéltem már diplomással.
2020. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nonamenickname ***** válasza:
79%

Komoly kapcsolatot nehéz találni, egyébként pedig ehhez nem kell diploma.


Sajnos egyet kell értenem azokkal, akik azt mondják, hogy most lenéztél egy csomó embert. Lehet, hogy te alapvetően nem így érzed, azonban beállítottál egy olyan szűrőt, ami nem feltétlenül hasznos. Attól, hogy valakinek diplomája van, még nem feltétlenül jelenti, hogy értelmes is, vagy hogy gerinces. Plusz 4 év egyetem után sem feltétlenül fog változni az ember alap személyisége. Ha valaki alapjáraton képtelen a farkát a gatyájában tartani, akkor az diplomával is rendszeres csalni fogja a párját. Ismerek olyan embereket, akik két kezi munkások, és sokkal több gerinc és értelem van bennük, mint sok diplomásban. Ezzel nem szeretném azt sugallni, hogy megvetem a diplomás embereket, csak azt akarom mondani, hogy nem a papírtól a kezében lesz valaki értelmes ember, aki képes komoly kapcsolatban élni.

2020. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!