Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan orgazmusotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan orgazmusotok, hogy rendesen rosszul lettetek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, de olyan igen, hogy remegett közbe a lábam.
2020. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én lány vagyok, volt olyan, hogy önkielégítéstől 20 másodperces orgazmusom volt, azt hittem, meghalok :D 20/L/L
2020. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Amikor először voltam jelenlegi párommal rendesen szédültem és nem tudtam felülni annyira jó volt

18/l

2020. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy azt hittem helybe kapok szívinfarktust(önkielégítettem), még a tipikus tünetei is megvoltak(sternum mögötti erős fájdalom, nehézlégzés, halálfélelem, stb.). Utána gyorsan nyugalomba helyeztem magam, ittam egy csomó vizet, és egy ideig kedvem vette ez az egész. Azóta hál' isten nem volt ilyen! 21/f
2020. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-5másodpercig azt se tudtam, ki vagyok de ez jó érzés volt nem rosz.
2020. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt, és szokott is lenni,a szexhaverom van mikor úgy megdugja a popsim hogy prosztata orgazmusom van, anélkül csúrog a spermám hogy bárki hozzláérne a
2020. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen kivertem a műhely közepén. Spriccelés közben meg kellett kapaszkodnom nehogy térdrerogyjak!! /Egyedül voltam/
2020. márc. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld. Emellett kösz a helyesírási hibáktól hemzsegõ privátokat is, oda válasz nem ment.
2020. márc. 18. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Egy srác (itt ismertem meg) csinált egy farok játékot nekem. Kicsit megijedtem mert az orgazmus után bizsegett az arcom, a kezem és a szám. Megjegyzem életem legnagyobb orgazmusa volt.
2020. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!