Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok volt már prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok volt már prosztata orgazmusotok? Hogyan értétek el?

Figyelt kérdés
Mekkora farka legyen az aktív pasinak, hogy a prosztatamat tudja izgatni vele?

2018. nov. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én saját tapasztalatból azt mondom, hogy még csak prosztata masszázs sem kell, ha az az ember csinálja, aki nagyon szeret, és akit nagyon szeretsz. Akkor magától is sikerülni fog. Nekem így is ment.

Viszont hogy van e különleges technika rá, én megmondom őszintén mindig hitetlenkedve olvasom az ilyet, mikor azt írják, hogy hátulról megcsinálnak valakit és eltalálja a prosztatát, hogy az olyan jó... szerintem fizikailag nem lehet elérni a farokkal, mert gátolja az, amibe konkrétan bedugják, de írjon más is, hátha okosabb leszek :D

2018. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden srácnak egyedi technika kell attól függően hogy milyen hosszú a farkuk és hogy milyen irányú mekkora görbület van benne.
2018. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem masszőr csinálta kézzel de super jó volt
2018. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És elélveztél a masszőrnél?:)
2018. nov. 4. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már összejött dildóval, prosztatavibrátorral és pluggal is.

Írj privátot, hátha tudok segíteni.

22/F

2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!