Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinsey skálán itt érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinsey skálán itt érzem magam, de van egy kis gond, szerintetek? 20/f

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a skálán kb 5 max 4-nek gondolom magam SZEXUÁLISAN,tehát csak az intim részek vonzanak a saját nememmel,de az nagyon,viszont ha veszünk egy ugyanilyen skálát ami a szerelmet,csókot romantikát,kapcsolatot nézzük,azon a skálán 1lennék nagyon max2.🙁

Próbáltam kialakítani pasikkal romantikát hát arra volt jó,hogy megerősítsen benne hogy ez tényleg nem az én világom..

Viszont lányokkal hihetetlen jó,de szex hát...a szám mutatja...

Ilyenkor mi a megoldás ha szeretnék elköteleződni?



2020. márc. 26. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
A szex nem minden.
2020. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Kiváncsi vagyok a válaszokra, én detto ugyanez vagyok, csak lányként. :/
2020. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok 100%-osan,nekem abszolut nem fontos a azex,de egy kapcsolatban azért a lányoknak kell,mwg a fiuknak is azért...
2020. márc. 26. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Valakit szeretsz megteszel érte olyan dolgokat amire előtte nem gondoltál volna magadról.

Főleg ha szerelmes vagy,csak hogy lásd hogy boldog.

2020. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
az együttélés,kapcsolat elsősoron az érzelmeken alapul, utána jön a szexuális vonzalom. Ebből leszűrheted, hogy neked a lányoknál kell keresgélned az igazit, és ha egy valakivel meglesz a kapocs, akkor tuti, hogy a szex is menni fog vele. 24/F
2020. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A boldogságért mindent,ez tényleg így van.😊

Nagyon bízom benne amit az utolsó írt,hogy tényleg így lesz.

2020. márc. 27. 00:24
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Hasonlóan vagyok, lányok alig vonzanak szexuálisan, viszont szerelmes csak beléjük voltam eddig, fiúk iránt kb semmit se értek, csak erős szexuális vágyat.
2020. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy akkor nem vagyok egyedül,ti a kapcsolatot hogyan oldjatok meg?
2020. márc. 27. 12:13
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
20 evesen még felesleges a kapcsolat foleg ha azt se tudod mit akarsz
2020. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Heteroromantikus homoszexualitás, vagyis nők iránt érzel romantikus vonzalmat, de férfiak iránt szexuális vonzalmat. Találkoztam már egy-két emberrel, akik azt állították, hogy ők ilyenek, vagy épp fordítva, homoromantikus heteroszexuálisok, de nekem az volt a benyomásom, hogy ezeknek az embereknek komplexusaik, traumáik voltak, amiket egy jó pszichológussal ki lehetett volna kezelni. Nem tudom, én nem vagyok pszichológus 🤷🏻‍♂️

Csak olyasmit tudok elképzelni a gyakorlatban, hogy egy lánnyal élsz nyitott kapcsolatban, és mellette néha fiúkkal is szexelsz. De ilyen lányt találni nos... nem tudom, hány bokorban lehet ilyet leakasztani :D (bár én ismerek egy olyan fiú-lány párt, ahol mindketten biszexek, nyitott kapcsolatban élnek, és azonos neműekkel is találkoznak külön: és nagyon jól működik köztük ez a dolog)

„A szex nem minden”

Ez így igaz, viszont nem szabad elfelejteni, hogy ettől függetlenül az egyik legfontosabb alappillére egy egészségesen működő, stabil párkapcsolatnak.

Meg előttem írta valaki, hogy ha szerelmes vagy, akkor teljesen másképp fogod látni a dolgokat: lehet, hogy egy fiúba is nagyon bele tudnál szeretni, vagy lehet, hogy egy lányba szeretnél bele annyira, hogy jó lenne vele a szex. Ezt csak te fogod tudni kitalálni :D

2020. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!