Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő srácok! Már voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő srácok! Már voltatok sráccal? Hogy jött össze?

Figyelt kérdés
Ha még nem voltatok mióta agyaltok rajta? Hány évesek vagytok? Miért nem mentetek még bele?
2020. márc. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta nézelődök, de a korona beleköp a terveimbe. Amúgy mikor kerestem mindig beszívtam. Kamusok meg eltűnő emberek voltak. Igaz eleve azt mondják a fiatalok közt sok a bizonytalan. Én 27 vagyok. Kb december végén kezdtem el nézelődni.
2020. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már jó pár éve agyalok rajta, de komolyabban csak pár hónapja kezdtem vele foglalkozni. Talán kicsit bátortalan is vagyok lépni. Irigylem azokat, akiknek volt olyan közeli haver, aki vevő volt ilyesmire, s akár csak közös hokit is ki tudták próbálni.
2020. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta agyalok rajta, de csak az utóbbi pár hónapban kezdtem el ténylegesen nézelődni. Engem mondjuk csak orál érdekelne (szopnék), de félénk gátlásos vagyok, ráadásul a korona miatt kevesen akarnak ismerkedni.


29f

2020. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen szexeltem először, de az is csak orál volt.

Kb. 16 éves korom óta kerestem partnert számos társkeresőn, mert akkor éreztem úgy, hogy végre készen állok valakire. Chateltem pár sráccal, de a többségük tipikusan eltűnt, a többi pedig a nagy távolságra és a hely hiányára hivatkozva csak chatpartner maradt.

Másodéves egyetemistaként körülnéztem a Google Playen, onnan letöltöttem a GayRomeot. Az olyan volt, mint az összes többi társkereső. Ám rám írt egy srác, aki nagyon akart talizni velem. Szóval, az ő ragaszkodásának köszönhetem, hogy ténylegesen megtörtént a séta meg egy kis sörözés. Elmondta, hogy ő is egyetemista, albérletben lakik egy másik sráccal, de most felmehetek hozzá, ha szeretnék. Fel is mentem, mert nagyon akartam, hogy történjen végre valami. Sokmindent csináltunk, végül az orálig jutottunk. Nem lett belőle komoly kapcsolat, mivel mint kiderült, nagyon eltérő utakon haladunk. De ez az alkalmi szuper volt, örültem hogy végre megtörtént.

Azután, a nyár végén taliztam egy másik sráccal, szintén GayRomeon. Vele is a szopás volt a csúcs, azonban órákig tudtunk klassz témákról beszélgetni. Ő is nagyon ragaszkodott hozzám még a chaten, ezért vele is összejött a randi.

Azóta nem voltam senkivel, és a vírus miatt egy darabig még nem is próbálkozom.


22F

2020. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabipasika ***** válasza:
100%

Nekem kb 8 éve összejött egy kölcsönös orál isteni volt, de akkaor valami miatt nem akartam folytatni.

Most meg már keresek vagy 1 éve, de nem találok...

Mondjuk én duci, kövér pasi vagyok ez nem sok mindenkinek jön be, de ha valakit érdekelnék vagy csak dumálna akkor írjon.

Kölcsönös orál érdekel, egyelőre. Persze csak a vírus után. Addig dumcsi...

38/F

2020. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!