Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először leszopni valakit?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Leírhatatlan, mert már régi vágyam volt.

Persze először furcsa érzés, vagyis inkább szokatlan, de ahogy belejössz annál jobb. ;)

2020. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon féltem, hogy nem jól csinálom és csalódást okozok. Igaz a mondás, hogy gyakorlat teszi a mestert. Minél többször csinálod egyre jobb leszel. Ma már imádom csinálni a férjemnek
2020. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Először nagyon furcsa, de már régóta szerettem volna kipróbálni. Most viszont azt szeretem a legjobban ha a számban durran el.
2020. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó volt... Leírhatatlan érzés, hogy tudom azt, hogy a partneremnek azért jó, mert én szopom neki... Baromi jó érezni, a partner minden rezdülését, érezni ahogy egyre jobb, és jobb neki, és végül érezni ahogy elélvez...

Fantasztikus...

És azóta is imádok szopni, főleg fiatal fiúkat!, 18 körülieket, esetleg alattiakat...

2020. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem még nem volt szerencsém hozzá, de azal a korosztályal mint a *4-es, szivesen kipróbálnám.

Izgat maga az a dolog, hogy milyen lehet nem a sajátomat a kezemben tartani, meggyurmázni, stb stb.

2020. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt ilyenben részem, de már vágyok hogy egy sráccal legyek. 23F
2020. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon élveztem először a számba venni
2020. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a beteljesült álom. Már nem is reméltem hogy nekem is sikerül leszopni egy szép faxt.
2020. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom,mert még nem csináltam, de,ha valakit érdekel engem lehetne.(50s pasi)
2020. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra nincs is szó, hogy milyen jó.
2020. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!