Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik az igaz szerelem két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az igaz szerelem két férfi között?

Figyelt kérdés

Egy életen át tartó szerelem két férfi között lehetséges? A szerelemi fellángolás idővel elmúlik, átalakul egy mélyebb őszintébb szertetté, ami a kulcsa egy teljes és boldog életnek. Anyukám szerint. Sajnos nem ismerek olyan meleg párokat, akik már több évtizede együtt vannak. Mindig azt lehet hallani, olvasni, hogy egy meleg párkapcsolat tagjai lassan egymásra unnak, elhidegülnek egymástól, és vagy nyitott párkapcsolatba kezdenek vagy szétmennek. Én nem akarok egyedül meghalni. Hülyén hangzik, tudom. 19 éves vagyok és még sosem voltam szerelmes, csak szexuálisan érdekeltek eddig fiúk.

Ismersz olyan meleg párkapcsolatot, ahol minden működik, és ha össze is vesznek mindig megoldják valahogy? Szexuálisan is működnek a dolgok? Esetleg ha ilyenben élsz nem mesélél róla?

Ha úgy kényelmesebb privátba is várom a válaszokat



2020. márc. 30. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ugyan anyi az esélye mint a heteróknál.

Nincs sok meleg pár sem akikre azt mondhatnánk hogy 30éve együtt vannak mert mert ez most kezd elfogadottá á válni.

Nem tudom röviden írni de nagybátyám heteró párkapcsolatban vált el 25 évvel ezelőtt, 1500fős faluban úgy néztek rá mint a véres rongyra, a Nagyanyám Szégyelt kimenni az utcára. Most meg teljesen hétköznapi.

Van 10 éve együtt élő meleg pár az ismeretségi körömben nem egy, igen volt aki megcsalta a másikat, van aki nyitott kapcsolatban él, és van akik jól megvannak ketten. Ez mind igaz a heteró barátaimra is. A melegek igaz hamarabb Szét válnak ha nagy a gond, de ez igaz lenne a heterókra is ha nincs ott a gyerek közös hitel csok. Stb.

De inkább szívják tovább egymás vérét.

2020. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Igazaból én elég vallásos vagyok, és nálam fontos a hűség és a bizalom, mert szerintem ezek nélkül nincs értelme.

2020. márc. 31. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Létezhet :) Én ugyan nem vagyok vallásos, de aszerint neveltek és ezért én is az életre szóló társat keresem.

Bízom abban, hogy nem egyedüliként.

2020. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem ilyen volt Benjamin Britten brit zeneszerző és Peter Pears tenorista kapcsolata.
2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!