Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan, ill. milyen eszközzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, ill. milyen eszközzel tudnám elérni a prosztata stimulációt magamnak, otthon (továbbá milyen higiéniai eljárást kell alkalmazzak)?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én alapszinten nem vagyok meleg (inkább biszex, de az anális szex tőlem eddig távol állt), viszont úgy hiszem, hogy itt elég szakértő ember van, aki tudna nekem segíteni ill. tanácsot adni.


Engem csak az érdekelne, hogy én mint "anál szűz" milyen eszközzel tudnám stimulálni a prosztatámat? Ugyanis úgy tudom, hogy a prosztata a férfi G-pont és annak izgatása a végbélen keresztül hatványozott orgazmust eredményez.

Az a baj elsősorban, hogy én hihetetlenül "koprofób" vagyok (azaz undorodom még a széklet látványától is, számomra a tiszta és abszolút székletmentes végbél az optimális).


Ha kapnék tippeket ezzel kapcsolatban, annak is őszintén hálás lennék (akár a beöntés is szóba jöhet, ha okvetlenül szükséges).


Úgy vagyok vele hogy "egyszer élünk" (főleg most, a koronavírus miatt) és ki akarom próbálni - mielőtt meghalok - hogy milyen érzés a prosztatát izgatva elélvezni.


2020. ápr. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen leírom azt, hogy én mit és hogyan élvezek és csinálok, persze ez nem biztos, hogy nálad is működni fog. Emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák, és neked is meg kell találnod a saját technikádat.


Egy dologban vagyok teljesen biztos, és ez rád is igaz lesz: Análisan orgazmust átélni nem olyan magától értetődő, mint hagyományosan, farokkal elélvezni. Ha a farkad izgatod, garantált az orgazmus. Anális örömszerzésnél nem - meg kell tanulni. Tudatosítsd magadban, hogy igen nagy valószínűséggel nem fogsz elélvezni egy jó ideig úgy, hogy csak análisan kényezteted magad, a farkadat pedig inger sem éri.


Szóval, az előkészületek... Én minden egyes ilyen alkalom előtt szoktam beöntést végezni, és három előnyét látom:

1) Nem kell aggódnom, hogy "olyan" lesz az ujjam vagy a játékszer, amit használok. Én sem szeretem a látványát.

2) Ellazít. Nagyon kevés időt kell azzal töltenem, hogy ellazuljak annyira, hogy magamba tudjam fogadni a kedvenc játékaimat.

3) Érzékennyé teszi a fenekem.


Mivel szoktam beöntést csinálni?

Bár lehet kapni a gyógyszertárban tartályos beöntőszettet és körtét, de számomra nem váltak be. Nagyon kevés folyadékot tudok magamba juttatni velük, a tartályos ráadásul lassú és körülményes is. Ezekről van szó:

[link]

[link]

A körtésnek látom ott egy előnyét, ha különféle folyadékokat, például olajat, tejet stb. akarsz kipróbálni.

Ami számomra bevált, az ez a kis zuhanycsőre szerelhető beöntőfej:

[link]

Nem ilyen drága, Ebay-en 2000 Ft szokott lenni ingyen postával. Viszont, mivel ez nyomás alatt lévő vízzel működik, nagyon könnyen veszélyessé tud válni. Ha használod, nagyon gyenge vízsugarat engedj, és a víznyomást ne állítsd addig, amíg benned van.


És hogy hogyan csinálom én a beöntést:

- Ha aznap tudom, hogy a fenekemet fogom izgatni, számomra sokat segít, ha előtte száraz ételeket eszem. Rostos ételek esetében nehéznek bizonyult teljesen kitisztítanom magam. Valószínűleg ezt csak én hiszem így, hiszen pont a rostos ételek az egészségesebbek általában, de én úgy vettem észre magamon, hogy ez sokat segít.

- Elmegyek a WC-re és elvégzem a nagydolgom. Én ilyenkor már nem szoktam WC papírral megtörölni magam, inkább majd a vízzel megmosom.

- Felszerelem a zuhanyra a beöntőfejet, majd beállítok nagyon gyenge, langyos vizet. Nem kell hozzá síkosító, hogy magamba csúsztassam, nagyon vékony, könnyedén bemegy.

- Én mély beöntést szoktam csinálni, ami azt jelenti, hogy addig engedem magamba a vizet, amíg azt nem kezdem érezni, hogy feszülök. De amint érzem, azonnal kihúzom magamból a beöntőt. Általában szoktam várni egy kicsit, ha érzem, hogy "felbugyog" bennem a víz, szoktam még hozzá engedni, szintén addig, amíg nem feszül. Nyilván az, hogy mennyi vizet tudsz magadba engedni, nagyban függ attól, hogy milyen pózban csinálod. Én guggolva szoktam, mivel a kádban kevés a hely, de háton sokkal jobb eredményt érhetnék el.

- Nem rohanok azonnal a WC-re kiengedni magamból. Inkább terítek az ágyra egy PVC lepedőt (szexshopban 6000 Ft) és kényelmesen hátamra fekszek. Így a víz el tud oszlani, nem fogok feszülni, és így nyugodtan tudok várni kb. 5 percet, hogy fellazítsa bennem az anyagot.

- Majd kiengedem a WC-n.

- És ezt még jó néhány alkalommal megismétlem, hogy teljesen tiszta legyek.

- Itt jön egy kis trükk, miután azt hiszem, hogy már tiszta víz jön belőlem, várok egy órát, és ezalatt az idő alatt inkább ülök vagy állok. Nem jön ki az összes víz azonnal, ez a hátránya a mély beöntésnek.

- Majd még egyszer, utoljára megismétlem, de ezúttal már csak nagyon kevés vizet engedek magamba, hogy a végbél utolsó szakasza tiszta legyen. Ilyenkor síkosított ujjal be szoktam nyúlni, hogy minden bent maradt víz kijöjjön.

Szóval mindez számomra meglehetősen körülményes, sok időt elvisz, de nagyon könnyednek érzem magam utána. Kíváncsi vagyok, mások hogy csinálják, szívesen olvasnék róla.


Mik az opciók síkosítás terén? Mindenképp víz vagy szilikon alapú síkosító. Szokták mondani még a babaolajat is, de eszedbe ne jusson, kiszárít.


Rátérve az izgi részre, nekem ujjazni magam nagyon kényelmetlen. "Mentségemre" szóljon, kövér vagyok. Szóval több különböző dildót és vibrátort kipróbáltam. A vibrátor akkor nagyon jól esik, ha a farkammal is játszok, olyankor ad egy különleges érzést. Viszont dildóból nem rezgőt választottam (mondjuk a dildók alapból se rezegnek, bár lehet kapni olyat, ami igen). Szóval, hogy mik vannak nekem:

[link]

Ezek közül legjobban a bal szélső nagy dildó vált be. Mint mondtam, a beöntés engem ellazít, nagyobb méreteket is könnyen magamba tudok fogadni, és imádom az érzést, ahogy kitölt. Pózt illetően vagy a csempére tapasztom fel és kutyapózban mozgok rajta, vagy pedig meglovagolom.


És mivel a dildóm vastag és hosszú, valószínűleg a húgyhólyagomat is eléri, ezért sokszor pisilni is szoktam közben. Amikor elélvezek, az is olyan érzés, mintha pisilnék, csak közben érzek egy kellemes, kielégítő érzést is, és akkor nem pisi jön belőlem, hanem átlátszó prosztatanedv - ami azért furcsa, mert mindenki azt írja, hogy rendes sperma jön belőle, szóval lehet, nekem kell még csiszolnom a technikámon.


Biztos lesz, aki kérdezni fogja a szexgépet is. Számomra nagy csalódás volt. Kényelmetlen használni, rövid a dildó útja, mintha nem is mozogna bennem. A tartása is gyenge, ki kell támasztani, mert könnyű és a gép elnyomja magát tőlem, nem beszélve arról, hogy anyagminőségben is gyenge, könnyen törik. Múltkor viszont adtam neki még egy esélyt, és nagyot élveztem tőle. Szóval fogom többször is használni. De akkor is, inkább puncihoz való, mint popsihoz.


Ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok.


26/F

2020. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1

Köszönöm szépen a szakszerű tanácsadást.


Mellesleg én 29/F vagyok és átlagos testalkatú.


Ami amúgy az étkezést illeti; én gondoltam arra is, hogy arra a napra "böjtidőszakot" vezetek be, (azaz csakis és kizárólag vizet fogyasztok) továbbá élelmiszer helyett inkább a hashajtók szedését szorgalmazom.


A zuhanyra szerelhető "beöntőfej" egyébként nem egy rossz ötlet (régebben eszembe volt, mikor együtt voltam a barátnőmmel és neki az volt a "mániája" hogy dildóval análisan belémhatoljon) csak azóta elfeledkeztem róla.


(Engem amúgy tényleg csak a kíváncsiság hajt, hogy kipróbáljam a "prosztata orgazmust", hogy mégis milyen érzés lehet, ill. én magam szeretem-e. Mivel úgyis "válsághelyzet" meg "világvége" van, ezért úgy döntöttem hogy nem tökölök, hanem belevágok.)


Minden esetre köszönet az eddigi segítségnyújtásért.

2020. ápr. 2. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A legegyszerűbb kézzel, a saját ujjaddal, vagy valami fallikus eszközzel, ami van otthon. Ez lehet répa, fogkefe nyele, igény függő, hogy milyen vastagságot választasz.

Amit fontos kiemelni, hogy bármit használsz, legyen rajta valami védelem. Gumikesztyű a kezedre vagy a fogkefére, illetve óvszer a nagyobb dolgokra. Magadat és a játékszert is véded vele, és megelőzésre is jó, hogyha mondjuk eltörne a répa, akkor nem marad benn. Gumikesztyűből az egyszer használatos drogériás kesztyűk simán jók, nagyobb kiszerelésben lehet kapni, ne a takarítós kesztyűt használd. Azért is fontos a kesztyű, mert ha mégsem lennél tökéletesen tiszta a végére, akkor is simán kidobod és kész is.

Készülj sok síkosítóval.

Valamint nyugodt környezet kell hozzá, szánj rá legalább egy órát.

2020. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3

Ez az óvszer és gumikesztyű szintén nem egy rossz ötlet, viszont az, hogy én egy nem kifejezetten anális behatolásra készített eszközzel kísérlem meg a "penetrációt", egy kicsit bizarr számomra (nem akarok eztán úgy tekinteni a répára, fogkefére vagy egyéb zöldségre és hétköznapi használati tárgyra, mint "anális segédeszköz", nekem ez így furcsa lenne) hanem akkor inkább vásárolok a boltból kifejezetten erre a célra készített eszközöket.


Kérdés, hogy melyik "játékszer" az, amivel érdemes volna kezdenem? Gondolom valamilyen vékony, ceruza- vagy répa formájú eszköz - de inkább rákérdezek, mert inkább támaszkodnék a "szakértők" tanácsára, minthogy vakon megvásároljak olyasmit, amiről később kiderül hogy nem is jó nekem.

2020. ápr. 2. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a "TANTRA MASSAGE" németül és angulul is megtalálod a neten. [link] [link]
2020. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5

Ismerem a tantra masszázs fogalmát. Ugyan mondtam hogy én "biszex" beállítottságú vagyok, de ez csupán a női testre és férfi nemi szervre vonatkozik - azaz ha igazán jó, nőies shemale csinálná, abban szívesen benne lennék - ugyanúgy ha egy nő (természetesen ha ez tartalmazza az "anális izgatást" is).


(Sajnos a férfi test engem abszolút taszít fizikálisan - ebbe beleértve a saját testemet is - lévén a mellkasom nem olyan sima mint a legtöbb férfiemberé, hanem kb. mint Austin Powers. 😕 Én pedig utálom a testszőrzetet annak minden formájában - haj és a szemöldök nem tartozik bele.)

2020. ápr. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!