Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, volt e már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, volt e már dolgotok olyan aktívval akivel valamilyen gond volt és semmit nem tudtatok csinálni? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pl. nem állt fel, túl nagy méret volt vagy bármi más ami miatt félbe kellett hagyni a dolgot.
2020. ápr. 3. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen

Az előfordult hogy rögtön nem állt neki

Mert túl paráztad a dolgot, de jót beszélgettünk oldódott a feszültség és minden oké volt

2020. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy még engem ujjazott, addig neki lelankadt, de felsz*ptam újra és mehetett is be.

Túl nagy méret is volt, megkértem, hogy lassabban az elején, végül én ültem bele, aztán, amikor már jó volt mondtam, hogy válthatunk pózt és akkor már nyugodtan csinálhatta, hozzá szoksz egy idő után. Persze extrám vastaggal nem volt még dolom, ha ilyen lenne, nyilván próbálkoznék egy ideig, meg ha kicsit kellemetlen, akkor hagynám, hogy befejezze, de ja nem menne, akkor elnézést kérnék és szájjal befejezném neki.

30/F

2020. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!