Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy viszonyulnak Olaszországb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnak Olaszországban a melegekhez; jobb a helyzet mint itthon?

Figyelt kérdés
Felvállalhatják nyíltan, úgy hogy nem éri őket negatív diszkrimináció? (Kérlek a vírushelyzettől elvonatkoztatva írjatok.)

2020. ápr. 7. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Olaszorszagban meg elettarsi kapcsolat sem lehet azonos nemuek kozt, itthon igen.

A vallasos reteg, foleg a kozepkoruak es idosek elutasitjak, de szerintem a fiatalok koreben jobb a helyzet mint itt.

2020. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az olaszoknál rosszabb a helyzet a melegeknek ott még együtt se élhetnek. Az idősebb és a közép korosztály elutasítja őket. Vallásos nép.
2020. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éltem Olaszországban, soha semmi negatív tapasztalatom nem volt (nem úgy mint Magyarországon). Igazából senkit se érdekelt, tök lazán kezelte a környezetem.
2020. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen más a hozzáállás mondjuk Milánó belvárosában, mint egy calabriai zsákfaluban vagy egy lerobbant nápolyi lakótelepen. Szóval elég nehéz általánosítani, de átlagban véve kb hasonló a hozzáállás mint Magyarországon.

Nincsen extrém mértékű homofóbia, de olyan szintű elfogadás se mint amit pl:Hollandiában lehet tapasztalni.

2020. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Igazából annak ellenére, hogy hivatalosan az olaszoknál rosszabb a helyzet, ott nagyobb a hagyománya a homoszexualitásnak, ha szabad így fogalmazni. Da Vinci, Michelangelo és mások.
2020. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden társkeresö oldal tele van meleg olaszokkal. Igény tehát van rá; hogy a kivitelezés hogyan alakul, az magánügy a négy fal közé tartozik. Nem kell világgá kürtölni.
2020. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal.Itt soha nem lesz elfogadott a másság.Az álszent

keresztény demokrata kormány,csak a pedofíl papjait

védi.

2020. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, néhány előttem szóló honnan veszi, hogy ott "együtt sem élhetnek", meg hogy nem lehet élettársi kapcsolatuk. Nem olyan régen ugyan, mint itthon, de 2016 óta, azaz négy éve már(!) ott is lehetséges ez. Egyébként viszont igen, a különböző környékeken más a helyzet ott (is). Összességében én azt mondanám, hogy talán egy picit ott elfogadóbbak, mint nálunk, de nem túl sokkal.
2020. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan fontos náluk az egyház és a vallás, ám nem valláskárosultak.


A nagyobb városokban, szinte mindegy hogy észak vagy dél, már teljesen elfogadott.


Milánó, Torinó, Bologna, Nápoly eléggé melegbarátak lettek.

2021. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már más a helyzet. Sokat elmond, hogy csak idén 50 helyen tartanak melegfelvonulást az országban. Mostmár az azonos neműek házasságáról is nyújtottak be törvénytervezetet. 1-2 év és ott is lesz.
2022. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!