Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedés közben miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés közben miért tűnnek el gyakran a melegek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint megkapják amit akarnak nem kellesz nekik. Keress olyat, aki azt szeretné amit te.

Én sose tűnök el....

2020. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztalom. Levelezés közben akarják, szopnának, dugnának de mire oda kerülne a sor, hogy lebeszélünk egy találkozót hirtelen nem jön több válasz felőle. Szerintem nem biztosak mit is akarnak igazán és beijednek, meggondolják magukat. Bi-ként én is ismerkedek pasikkal de mindig visszatáncolnak mikor oda kerülne a sor, hogy találkozzunk valahol.
2020. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam eltűnni egyébként én se értem. Tiniknél világos. Ott magukkal küzdenek sokan. Azonban mikor egy 20 feletti csinálja... Értem, hogy a kanosság elmúlik, de a korrektség ekkor lép életbe. Legalább írja azt, hogy meló v vmi közbejött és folytassuk később. Aztán írjon ha újra kanos. Amúgy én aktív vagyok és passzívakkal ismerkedek de náluk nagyon sok a flegmázás.


Kedvenceim azok akik pl rómeón online egész nap. Olvassák amit írsz és nem írnak. Mikor egy üzenetbe (nem 10 perc hanem órák után és figyelve arra, hogy mondjuk 10 órát hagyjak hisz lehet melóba is) ráírok, hogy hát jó lenne reagálni legalább, hisz akinek olvasni van ideje meg online lenni annak válaszra is akkor még ő sértődik be, hogy nem kell elszámolnia, stb.

Bevallom örülök ilyenkor mert inkább az elején derüljön ki, hogy nem korrekt mint amikor már volt vmi köztünk. És természetesen a válasz a tiltás amit a legszánalmasabb dolgok egyikének tartok ilyen dologban, de az embert a tettei mutatják be. Én sose tiltok senkit. Volt aki zaklatott de jobban cseszte az agyát szerintem, hogy egyszerűen nem nyitottam meg hiszen láttam hogy csak újabb beszólás és próbálna felhergelni vmi beszólással. Hát nem jön össze :D Bár ez ilyen is beteg elme lehet.


Bocsánat hogy elkalandoztam, de minden mindennel összefügg :D

2020. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vajon aktív v passzív van ilyen több?


Én aktív vagyok és nem szoktam olyat, hogy ír valaki és nem reagálok. Mert nálam ez az eltűnés.

2020. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
77%
Mert a melegek tulnyomo tobbsege a tarssdalom legalja... sajnos.. nekem is ez a tapasztalatom veluk.
2020. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkapják a képeket ábrándoznak rólla mi lenne ha, kiverik rá,

És utána már nem érdekes, nem mernek találkozni.

2020. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sokan "csak" szóban Adoniszok, aztán a személyes találkzást nem is kívánják/akarják/letagadják... stb.

Ezek az emberek szerintem agyilag elégülnek ki, amikor írnak, vagy olvasnak a szexröl.

Persze ismerek olyan passzívat, akinek kell az az elöjáték, hogy írjon és olvasson arról, hogy mit szeretne, ha történne. Ez egy másik dolog.

Egyébként én a profilomra ki is írtam, hogy MINDENKINEK válaszolok.

Olyankor van pofám olyat is udvariasan megírni, haogy nem tetszik az illetö.

2020. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegen civilizációk rabolnak el embereket.. Ufók, migránsok, ilyenek.. sorss.. folytathatnám..
2020. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!