Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek van köztetek olyan, akinek valamikor ment, de a csalódások miatt már nem megy az ismerkedés? ( se neten se személyesen )

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy van ilyen.nekem nem a csalódások miatt mert azon tul lehet lépni....legalábbis én túl tudok.hanem a korom miatt
2020. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Már csak olvasgatok és beszélgetek, ha találok értelmes meleget.

Két könnyebb csalódást átéltem viszonylag jól, de sajnos pont attól kaptam a legnagyobb és legváratlanabb rúgást, akit a legjobban szerettem, és mindent megtettem érte.

Nem most volt, de még mindig nehezen viselem, ha eszembe jut.

Talán azért is így van, mert igazi, nagy szerelem csak egy van egy ember életében....Több nem lesz már.

2020. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanúgy vagyok vele szó szerint, mint a 2-es.

Az ismerkedésnél nálam nem csak ez teszi rá a bélyeget, hanem az, hogy az ember hiába akar neten ismerkedni, szinte nem lehet azt kiszűrni, hogy a 2. levélben ne kerüljön arra szó, hogy: "Neked mekkora? Szex most? Farok kép csere?"

Na ezek után szoktam szó nélkül ott hagyni őket.

Nem igaz, hogy mindenkinek csak a szex körül forog az élete, nem lehet elhívni egy kávéra, vagy sütire beszélgetni valakit, hogy ne arra kerüljön a szó, hogy ki mikor dugott utoljára? és a többi kérdés.

Tényleg ennyiben kimerülnek az emberek?

És sírnak, hogy örökké egyedül maradnak, meg, hogy nem kellenek senkinek?

2020. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
3: ez nem az illető melegen múlik, de ebben a társadalomban nem lehet nyilvánosan felvállalni egy ilyen kapcsolatot. Marad az ösztönök kielégítése.. :(
2020. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak a csalódás, de a korom okán sem megy már. Negyven felett már nem jön össze, max. olyan, ami engem nem vonz (nem egyéjszakás, az már nem trendy, csak ötperces). De megtanultam, hogy egyedül nem is olyan rossz, mint hiába vágyakozni az elérhetetlent, vagy egy rosszban benntragadni.
2020. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont hogy az akadályozza az ismerkedést, hogy nem kerestem sose alkalmit csak normális módon beszélgetnék és lesz ami lesz alapon
2020. jan. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!