Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg duci srácként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg duci srácként hol tudnék ismerkedni? 18/p

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten
2020. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol.
2020. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Fogyj le, és bárhol! XD
2020. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Az előttem író jól írta. FOGYJ LE! Hidd el hogy jót teszel magaddal. Az életed, az egészséged, az önbizalmas és minden jobb lesz.

Nagyon nehéz ez biztos, de ha esetleg keresel vkit aki járna veled, lehet hogy egyszerűbb lesz. Ha halogatod nehezebb lesz. Elsőként csak kezdj el napi 10-15 perc mozgást és FIGYELJ a kalóriákra. Hidd el, hogy működhet. Itt is van fogyókúrás csoport. A nehézségekért jár a jutalom. Egy edző jut eszembe. TÖk ronda volt. Most meg jól néz ki. Tarcsi Bence a neve. Keress rá. Azért jut eszembe mert láttam egyszer a korábbi képeit hogy kirakta. És nagyon nem nézett ki jól most meg sokan irigyelhetnénk. Remélem erőt merítesz a kiírás alapján. Amúgy a túlsúly előny is. Más aki gyúrni akar tömegnövelőt szed, hogy legyen miből építkeznie. Neked már nem kell. Igazságtalan az élet, de tehetsz ellene :)

2020. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
én is a fogyást javaslom
2020. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű itt okoskodni, hogy fogyás fogyás. Sokminden miatt lehet az ember kövér. És ha tudna is fogyni addig amíg ő be nem látja, hogy kell addig nem is fog elketdeni fogyni. Ehhez hatalmas elszántság kell. Én is ebben a cipőben járok és lám, mégis van párom...
2020. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha véleményt kér akkor miért ne írhatná le a véleményét bárki? A tanács ráadásul nem is rosszindulatú. Még csak bunkó se volt. Mellesleg szerintem is fogynia vagy gyúrnia kéne. A duci amúgy is tág fogalom. Lehet 2-3 hónap elég lenne. Lehet csak a kaján változtatnia elég lenne. Lehet kinövi. Sok minden lehet, de egy dolog biztos. Az esélye sokkal jobb lesz. Míg 18 így is talál majd srácot talán mert 18. De lesz 25, 30, 35 is. És akkor már öregnek számít és még ducinak is. Na akkor majd sajnálja, hogy nem kezdett bele. Senki se bántásból írta szerintem és mindenki átérzi, hogy nagy kihívás. Ha te is husi vagy akkor segíts neki tanácsokkal, stb. Esetleg partner lehetnél a fogyásban.
2020. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl bejönnek a duci fiatal srácok, persze hacsak a duci nem 120 kilót takar 170 centi mellett.
2020. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
PL. itt, írhatsz nekem. :))
2020. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogyjon le, még csak az kéne.. van aki duci srácot keres .. annak akkor nem lesz .. )
2020. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!