Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi srácok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok! Milyen gyakran van új szexpartneretek?

Figyelt kérdés
És a régiekhez is visszatértek? Miért van új ha új van? KORT is írjatok és esetleg hogy aktívak v passzívak vagytok.
2020. ápr. 16. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 40-es meleg mondta hogy addig kell szexelni míg lehet válogatni. Persze ÉSSZEL! Én kb havi 1-2 sráccal talizom. Illetve ha úgy van a régiekkel. Sok szabadidőm van és helyet is tudok többnyire szerezni, így miért ne. Jó kicsit bújni, simizni, ölelkezni és persze előtte egy jót élvezni.


Aktív vagyok és 28 éves

2020. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Nyáron a nyári szünet miatt több srác ráér. Akkor szokott akár heti 2 szex is lenni. Azonban nem mindig új. Sok régi. Újak is szoktak lenni hisz izgat hogy még kinek kellek. Sokan dicsérik hogy szép a farkam. Amúgy szerintem havi 1 új partner kb. Sokan mint tudjuk eltűnnek 1 tali után. Néha nincs meg a közös hang így nincs ismétlés vagy egyszerűen béna vagy valami. Ez élőben bukik ki szex közbe. F 30 aktív
2020. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlagosan havi 1-2 van, az több évre visszamenőleg több százra jön ki. Ez nem kóros egy kicsit? O.O


Nekem egyébként éves szinten van 1-2.

2020. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy mindig azért választ az ember újat mert akarja.Hanem mert nem ér rá senki de kanos és egyszerűen találni... Én így gondolom. És fiatalon azért ez más.


Mindig azon röhögök mikor valaki azt mondja ha kérdezed hány pasival dugott:

"7-8 sráccal"


7-8 srácnál még emlékszel hogy 8 vagy 7 volt. És azt se hiszem el mikor vki azt mondja mondjuk 26 évesen (persze úgy hogy a rómeón pl szexre keres és nem tegnapi a profilja) hogy 5 pasival volt életébe.


Nem gondolom betegesnek azt aki sokat kalandozik. Heteró pasira is azt mondanád beteges ha minden hétvégén felszed egy csajt? Nem hiszem.


Azt tartom csak gáznak ha valakinek igénye sincs kapcsolatra. Na ott már lehet valami hiba hisz társas lény az ember.

2020. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nincs igényük kapcsolatra, csak válogatósak. Szerintem valaki szűzen is kiírhatja, hogy szexet keres, lehet akkor akarja csak kipróbálni. Nem biztos, hogy hazudik az, aki azt mondja, hogy 5, de benne van a pakliba, hogy 50 helyett 5-t mond. Kinek mi a sok, szerintem ez brutál sok azért. Hetero fiúknál sem más, de ott kevesebbek a kockázatok(betegség terén). Azt mondom, hogy ezerszer jobb 1-2 megbízható partner állandóra, mint fővel fával csinálni. Nem gondolom, hogy kevesebb vagyok attól, hogy én tényleg két kezemen meg tudom számolni és nem is hazudok, tényleg nem volt sok.
2020. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Heterónál miért is kevesebb a kockázat? Konkrétan a húgom sulijába (16 éves) volt januárban egy rendkivüli osztályfőnöki. Az egyik srác ugyanis szifiliszes volt. Azonban elég népszerű fiú volt a srác. Kibukott egy megcsalás is. Hisz a csaj elkapta és közbe pasija volt. A pasija meg tőle. Mondom újra. 16 évesek.

Amúgy nem vitázzatok. Pontosabban az utolsó srác érzem úgy, hogy nem érezte hogy nem vita volt hanem érvek. Szerintem senki nem gondolja hogy kevesebb vagy attól, hogy te nem fűvel-fával dugsz. Amúgy érdekelne, hogy a/p vagy-e. Azonban az átlagra igaz az amit írt a 82%-os kommentelő. A többségre igaz! Nem mindenki többség és nem mindenki átlag de azért én is találkoztam olyan fiúval aki elvileg nagyon nem könnyen kapható és mégis 1 óra alatt leszerveztem a talit vele. Ami nagyon ritka. Szóval én se hiszek soha abba amit hallok, de a felelős szex fontos. A FELELŐS SZEX! Ezt kéne elmélyíteni az emberekbe és nem csak a melegekbe. Kutatások (Durex végezte) szerint a 20 év alattiak nagyrésze azt gondolja hogy ő nem kaphat el semmit mert fiatal és nem kaphatja el.

2020. ápr. 16. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, mindkettőt szeretem, ezért jó ha van egy ilyen szexpartner. Miért kérdezted egyébként? Egyébként ti ha azt gondoljátok, hogy hazudik a partnerek számával kapcsolatosan, akkor is adtok neki esélyt? Kérdező megkérdezhetem, hogy miért kérdezted a kérdést és neked mennyi volt? Sajnos az a baj, hogy a fiatalok tényleg nem vigyáznak sokan. Melegeknél én kifejezetten az aids-re gondoltam egyénként, sajnos többszörös a szám, mint heteroknál. Tudom, sokan járnak szűrésre, de sokan leszarják. Szerintem ezért is nem mernek sokan ismerkedni, mert félnek, ha már az az "alap", hogy a pasi hazudik, mert szégyellné a valódi számokat.
2020. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem évi 6 tuti van. Sőt lehet 9 is. Aktív vagyok.

Nem esik ki senki azért mert szerintem kamuzik. Amennyiben bejön. De tény hogy figyelek a részletekre én is. Van akinek elhiszed, mert olyan a stílusa, stb.


TESZT! Nekem alap.Anélkül nincs tali. Jelzem szerintem sok meleg jár tesztre. Így érthető hogy magas az arány. Nem ismerek 1 heteró barátot se aki elmenne fél vagy 1 évente tesztre. Te igen? Közbe meg ha nagyon sokat mondok, mondjuk 10% meleg/bi fiút. A maradék 90% akkor heteró. Ők járnak vajon tesztre? Kétlem. A HIV pedig remekül ellehet a kritikusabb tünetekig csendben is.

2020. ápr. 17. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Közbe meg ha nagyon sokat mondok, mondjuk 10% meleg/bi fiút. A maradék 90% akkor heteró."


Ne haragudj, de ezt annyira nem értem. A meleg ismerőseid 10%-ot tesznek ki és ők járnak is szűrésre? Bocsi, ha nem jól értelmeztem. Nyilván sokkal több meleg jár el szűrésre, mint hetero, mivel náluk sokkal nagyobb a rizikó. Láttam interjút, ahol orvos nyilatkozott a dologról és azt mondta, hogy a heteróknál is sokkal magasabb az arány, csak sokan nem tudnak róla, de a melegeknél még így is többszöröse lehet. Ez nyilván becslés volt. Sajnos análisan sokkal könnyebben elkapja az ember. Állítólag orálisan is könnyebben, mint vaginálisan. Most nem tudom elképzelni, hogy sokan gumiba szopnának érthető okokból.:D Jó olvasni, hogy te jársz szűrésre és sokan mások is.:)

2020. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A lakosság 10%-a max a meleg/bi. De azok járnak csak szűrésre. Ergó nem mérvadó az hogy mennyit tudunk meleget míg a szűrési statisztika nem hasonlóan magas a heterók körébe.

Hisz ha 1000 emberől 100 meleg. Azonban 100-ból 70 eljár szűrésre, akkor ugye egyszerű kiszűrni mondjuk a 10 beteget. Hisz a 70% jár el szűrésre. Közbe a heterók 1%-a ha eljár azaz 10 ember az ezerből. Akkor nem esélyes, hogy pont benne lesz az aki beteg. Érted?

2020. ápr. 17. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!