Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most a korona vírus miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a korona vírus miatt nem lehet találkozni?

Figyelt kérdés

Ez igaz hogy most a korona vírus alatt két ismerkedésben lévő srác nem találkozhat? :D


Vagy valami vicc ??? :/

Hát köszönöm a választ!


Lenne egy srác kivel beszélek már jó ideje és tali is lenne mert ő is én is szeretném...


De mindig azt mondja nem lehet majd járvány van stb ... :D

Kezdem azt hinni hogy ez valami kamus :/


2020. ápr. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj koronavírus ide vagy oda, nálam valamelyik nap épp 5-en voltak itt este. Ebből 2 srác akik a munkatársaim szóval, ha bármelyikünk elkapja akkor munkahelyen úgyis is lefertőzzük egymást, meg volt 3 olyan személy akik nem munkatársak, csak ismerősök. Csináltunk egy kisebb házibulit. Egyikünk sem lakik messze a másiktól. Bár ez lehet valaki szerint felelőtlenség, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy persze vigyázni kell, meg körültekintőnek kell lenni, de azért nem kellene túltolni ezt.


Boltba és személyes ügyeket ugyanúgy eljárnak intézni az emberek. Dolgozni ahol nem álltak le a cégek ugyanúgy eljárnak az emberek. Nem attól leszel fertőzött, hogy összefutsz egy valakivel. Bár kérdés, hogy mennyire laktok egymástól. Több 100km-es távokat én sem szívesen tennék meg főleg nem tömegközlekedési eszközzel.

2020. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem akkor most csakorlatilag a taliznánk akkor átadjuk egymásnak nem értem én ezt :D

:(( de köszönöm hogy elmondtad

2020. ápr. 16. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a járvány előtt jöttem össze egy sráccal, mi simán kibírjuk, mivel csak egymást akarjuk egy életre
2020. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem kamus hanem FELELŐS!

Nem csak azt kell nézni hogy egymást fertőzitek. Útközbe is elkaphatja. Hazaviszi és így tovább. Lehet van idős vagy krónikus beteg rokona. HA megteheti hogy minden lehetőséget elhárít ami veszélyes ebbe a helyzetbe azért ne bántsad.


Jelzem hasonló helyzetbe vagyok és hála égnek akivel én beszélek srác megérti. Ez az áldozat szerintem nem akkora. Mintha háború lenne úgy közelítsd meg! :P Hidd el mindenki azért ilyen mert valakit félt. Én pl a 66 éves beteg édesapámat. Neki ez a vírus komoly gond lenne.

2020. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem értem köszii
2020. ápr. 16. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Új emberekkel nem ajánlatos, leginkább ez a lényege.

Én sem szívesen találkoznék most új randipartnerrel, egy emberrel szoktam találkozni, igaz mi már 3 éve vagyunk barátok extrákkal, ő családos és neki is nagyon fontos ebből a szempontból is a biztonság. Ha találkozunk is, kocsival jön hozzám, nem tömegközlekedéssel, szóval csak egymással érintkezünk.

2020. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!