Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti ismerkedéskor egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedéskor egyből cseréltek arcképet?

Figyelt kérdés

Ha nem jön be a másik, akkor miért raboljuk egymás idejét feleslegesen, nem?


Az meg hogy bejön-e a másik, akkor tudjuk meg, ha mutatunk arcképet egymásnak. Én azt gondolom, hogy az hazudik, aki azt állítja, nem fontos a külső. Közhelynek tűnhet, de szerintem igaz az, hogy külső megfog, belső megtart. Ti mit gondoltok?


Én azt vallom, hogy nem minden a külső, tehát sok más is számít, viszont általában netes ismerkedéskor, egy ismerkedős oldalon a másik kinézete, külseje indít be dolgokat az emberben, általában ez alapján kezdeményezünk. Tehát ha tetszik, amit látunk, akkor ráírunk a másikra, ha nem, akkor nem írunk rá. Meg ha valaki szexet keres, akkor szerintem különösen fontos, hogy a másik bejöjjön külsőre, hiszen az kelti fel az érdeklődésünk, az indítja be bennünk a vágyat, hogy "hú de jó lenne szexelni ezzel a sráccal."


Érdekel a véleményetek és légyszi kort is írjatok! :)


24F



2020. ápr. 17. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak alkalmi lesz akkor test és farok kép amit "elvárok", magamról felsőtest képet szoktam küldeni, mivel én csak szopni szeretnék.
2020. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Alkalminál nekem test és intim képek a döntők. Arc nem fontos. Másban fontos.
2020. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ miről van szó. Hogyha csak szex, akkor nem feltétel, de persze azért jobb ha látod előre akivel találkozni fogsz.


Hogyha párkapcsolat vagy barátság a cél, akkor persze, ez a beugró, hiszen ahogy írtad is, hogyha nem tetszik a másik, akkor miért fussunk felesleges köröket?

2020. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekel, hogy bunkón, önzőn fog hangzani, de én rá sem írok arra, akinek nincs arcképe. Ha én megtisztelem a többieket azzal, hogy rakok ki képet, ami engem ábrázol, akkor szerintem nem nagy "elvárás" az, hogy a másikról is legyen. Mivel én csak és kizárólag komoly kapcsolatban gondolkodom, így különösen fontos az illető kinézete, mert azzal az emberrel fogok együttélni 5-10 évig.


Édesapámat idézve: "kell egyfajta gzsztus, hogy le feküdjek a nővel" (mielőtt figyelmeztetve lennék, hogy rossz kategóriában írok, azoknak szólok, hogy meleg vagyok.)


Egyébként is én nem tartom magam rondának, sőt a környezetem azt mondja, hogy szép vagyok, mégsem volt még sosem kapcsolatom. Mondjuk lehet azért, mert azt mondom, hogy szexelni minimum fél (de inkább egy) év múlva szeretnék.


De azt vallom, aki szereti a másikat képes várni, amíg a másik fél is szeretné az intim együttlétet.

2020. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap lenne, hogy küldünk egymásnak arcképet. Nem mindig merek, mert elég sokan visszaélnek ezzel és sok a kamus. Pedig ez lenne a tiszta szerintem. Farokkép önmagában hiába tetszik, ha amúgy az arca nem tetszene. Szóval taliról csakis akkor lehet szó, ha tetszik arcra is az illető, szex kapcsolat esetén is.
2020. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök hogy azért vannak olyanok, akik egyetértenek velem :)


#6-os! Szerintem is alap az arckép, még szex esetében is. Én pl nem szexelnék olyannal, akinek nem tetszik az arca, hiába van mondjuk nagyon jó teste és nagy, szép farka.

2020. ápr. 17. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
# 6 Vagyok és nagyon egyetértek veled. Az igényesebbeknek szerintem fontos az arc is.:)
2020. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és telefonkártyát is
2020. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha levelezünk a neten már először cserélünk képet, hogy néz ki utána levelezünk párszor és úgy talizunk.
2020. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!