Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk pasik ti ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk pasik ti ismerkedéskor elnéztek bizonyos dolgokat a másiknak? Tudtok kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Amibe sosem szóltam bele, a barátokkal,családdal való kapcsolattartás, a hobbi, az időbeosztás és az öltözködés,megjelenés...

Ezekben én sem viselném, ha meg akarnának változtatni.


Kompromisszumot pedig olyanban lehet,vagy kell kötni, ami a közös jövőre vonatkozhat. Pl utazások helyszíne, módja, közös programok tervezése, esetleg pénzbeosztás, de utóbbi már csak kapcsolatban.


Ha barátság vagy kapcsolat alakul, úgyis szól az a fél, akinek valami nagyon nem tetszik. Ha pedig nem lesz semmi sem, akkor egy találkozáson még olyanért sem érdemes szólni, ami nem tetszik,pl dohányzás.

2020. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerkedésnek és nem csak a melegeknél, hanem a heteroknál is a velejárója, hogy kompromisszumot kötünk.


Mint meleg, szerintem mind tudjuk, hogy a társkeresőkön milyen hangulat van és ki milyen listákat, kritériumokat alkot, nehéz az érvényesülés.


Elég sok mindent el tudok nézni a másiknak, persze kérdéses, hogy mire vonatkozik ez.:)


Ahogy fentebb írták, én sem szóltam bele sosem a másik családi dolgába, öltözködésbe, persze finoman lehet jelezni, hogy te hogy gondolnád.


Szóval igen, én tudok kompromisszumot kötni, de ezt olyanba fektetni leginkább, ami kölcsönös tiszteleten alapul.:)


Bp/22

2020. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez minden kapcsolatnál így van
2020. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

1 -es vagyok. Még annyit kiegészítésnek, hogy ha elindul valami valakivel,akkor azonnal elmondom, hogy a telefon,laptop, email,sms, stb tabu. Nem nézi meg senki a másikét, nincs kikérdezés,nincs ellenőrzés és nincs elszámoltatás, ki hol van és miért. A bizalom a legfontosabb, ha ez nincs meg, akkor részemről nincs tovább ismerkedés.

Ebből eddig semmi gond nem volt,sőt, pozitívan álltak hozzá.

2020. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!