Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A cumcontroll és az edge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cumcontroll és az edge között mi az eltérés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ugyan az a kettő
2020. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talan annyi a különbség hogy az edgeingnél a határon tartanak sokáig de aztán ellévezhetsz, a cumcontrolnál meg nem élveznek el csak felhuzzak őket, de ez nem biztos csak agyalok rajta
2020. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban írhatna nekem valaki, hogy kell ezt jól kivitelezni :D
2020. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Van egy csávó akit ismerek, ő csinálja ezeket de egész jól! Sokat mesélt róla, hogy milyen fiúk, férfiak az "áldozatai" akik emiatt is keresik én egész másmiatt voltam nála. Én annyiban éltem ezt meg, hogy a makkom k....a érzékeny volt, és amíg vizsgálta, kétféle érzés kerülgetett. Az egyik az volt, hogy majd megőrülök annyira érzékeny főleg csikis. A másik az volt, hogy mindjárt elélvezek mert sajnos gyorstüzelő voltam akkoriban. És vissza kellett fognom magam, mert nem élvezhettem el ott és abban a helyzetben, kontrollálnom kellett a magömlésemet. Persze a csávó kapásból leszűrte hogy mi a szitu, és mondta, hogy most még próbáljam megállni! (A fitymámmal volt valami és segített megoldani azért vizsgálgatta.) Aztán néha nagyon nem bírtam megállni, néha elhúzódtam, összehúzódtam, ficánkoltam, mert annyira csikis volt, végül nem bírtam tovább és ellőttem. Nekem ez oltári ciki volt, mert heterónak vallom magam, a csávó meg azt mondta, hogy ezek után még érzékenyebb lesz a makkom, ezt így mégannyira nem fogom tudni kibírni nyugton, és tényleg nem. Már mindent csináltam kínomban, beleegyeztem, hogy összeszíjjazza a lábaimat és lefogjon, én addig egy párnát szorítottam az arcomhoz, de még így is kificánkoltam a kezei alól, egyszer fel is ültem! Nagyon nehezen, de kibírtam. Azóta szerencsére már bírhatóbb az érzékenység is mert elkezdtem szoktatni a makkom.

Szerintem a magömlés utáni érzékenységgel izgatás vagy gyötrés lehet az edge, ha pedig meg kell állnod, hogy ne élvezz el az a cumcontroll.

2020. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ugyanaz.

[link]


[link]

2020. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kis különbségek vannak csak, de fő dolog ugyanaz
2020. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!