Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki konditerembe jár és izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki konditerembe jár és izmos az szintén hasonló partnert keres?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan párt látol, hogy az egyik férfi tag kigyúrt, a másik pedig átlagos vagy vékony testalkatú, esetleg sportos. Egyszer beszélgettem egy ilyen párral egy szórakozóhelyen, és azt mondta a kondis, hogy elég sok izmos testet lát ott ami vonzó, azt is tudja, hogy mennyire el vannak szállva maguktól,mennyire felszínesek, így őt ez nem vonzza.
2020. ápr. 19. 06:19
 1/4 jdfGabrella ***** válasza:
83%
Igen
2020. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok izmos sracnak a vekonyabbak jonnek be de a szalkasak szinte mindnek. Ami nem baj csak sokan azt nem ertik meg hogy a jo kulsoert tenni kell.
2020. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony vagyok. NAGYON! Mégis tök sok izmos sráccal voltam. Izgatta őket, hogy vékony vagyok. Ráadásul passzívak voltak.
2020. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha izmos, főleg ha feneke is van de nálam azért kisebb legyen. Nekem a vékony nem jött be annyira.
2020. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!